BATTLE CITY - CZYLI NASZE TANKI...

 

Wróćmy na chwilę w przeszłość, do beztroskich lat dzieciństwa. Korzystając z chwili wolnego czasu między odrabianiem lekcji z Języka Polskiego a sprzątaniem własnego pokoju, nadszedł czas na zabawę, w tym przypadku odpalenie naszego Pegasusa. Po ubłaganiu rodziców o przyzwolenie grania obiecując, że lekcje zostaną odrobione zasiadamy do naszej ukochanej konsoli i wyciągamy naszą jedyną kasetę z grą „168 in 1”. Nagle powstaje dylemat w co tu zagrać skoro ma się tyle wspaniałych gier na jednym kartridżu?

Czytaj więcej

NINJA RYUKENDEN III BEZCENNE CHWILE...

 
Spędzając czas przed telewizorem i grając w nasze ulubione gry na konsolę Pegasus, często natykaliśmy się na tytuły, które sprawiały nam dużo problemów w trakcie grania, problemów które były dobrym powodem do wyrywania sobie włosów z głowy, przeklinania a nawet ciskiankiem padem o podłogę. Do takich gier niewątpliwie należy zaliczyć kultową serie Ninja Ryukenden.
Czytaj więcej

168 in 1 - Najlepsza składanka na świecie!

 

 168 in 1 fab
W nowym wpisie chciałbym wam przedstawić kultowy piracki kartridż 168 in 1 na konsolę Pegasus, który w latach 90 był musem dla każdego gracza gdyż to właśnie od tej ''dyskietki'' najczęściej zaczynało się przygodę z tą znamienną konsolą, jaką jest bez wątpienia Pegasus. 

 

Czytaj więcej