1989 - Pegasus-Online.pl

Addams Family Fester's Quest

Fester's Quest to nietypowa gra, która osadza graczy w świecie popularnej rodziny Addamsów. Wcielają się w postać wujka Festera, który staje do walki z inwazją obcych na rodzinne miasto Addamsów. Gra łączy elementy strzelanki z akcją, oferując wyjątkową i czasami trudną rozgrywkę. Gra jest nieliniowa oraz oferuje cykl dobowy.

Archon

Archon to unikalna gra, która łączy w sobie elementy szachów, gry strategicznej i zręcznościowej. Gracze kontrolują frakcje Światła oraz Ciemności, które rywalizują o kontrolę nad planszą, na której toczy się starcie.

Clash at Demonhead

Clash at Demonhead to dynamiczna gra platformowa w stylu Metroidvania stworzona przez Vic Tokai dla NES. Wydana w 1989 roku, gra zdobyła uznanie za swój nietypowy styl, otwarty świat do eksploracji oraz różnorodność w rozgrywce. Clash at Demonhead oferuje graczom nie tylko ekscytujące akcje, ale również interesującą fabułę.

North & South

North & South to wyjątkowa i ekscytująca turowa gra strategiczna, która przenosi graczy w czasy wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych w dość humorystycznym stylu. Gracz wciela się w rolę dowódcy sił Unii lub Konfederacji i prowadzi swoje wojska przez serię bitew i kampanii.

Rick Dangerous

Fabuła gry Rick Dangerous jest luźno oparta na filmach z serii Indiana Jones. Akcja gry rozgrywa się w 1945 roku. Brytyjski agent Rick Dangerous podróżuje do Amazonii, aby poszukać Zginionego plemienia Goolu.