1998 - Pegasus-Online.pl

Banjo-Kazooie

Gra przenosi graczy do kolorowego i uroczego świata, w którym wcielają się w postać lekkomyślnego niedźwiedzia Banjo i jego towarzysza, pyskatego dzięcioła o imieniu Kazooie. Razem próbują pokrzyżować plany złej Gruntilda, która chce stać się najpiękniejszą wiedźmą na świecie, aby to zrobić, zamierza porwać piękną siostrę Banjo, Tooty.

Banjo-Tooie

Tym razem gracze ponownie wcielają się w niedźwiedzia Banjo i jego towarzysza, ptaka Kazooie, którzy muszą stawić czoła nowemu złowrogiem - siostrze Gruntildy, Mingella. Mingella przywraca Gruntildę do życia, co stawia świat przed nowym zagrożeniem.

F-Zero X

F-Zero X to kultowa gra wyścigowa, która przenosi graczy w futurystyczny świat szybkich i zaawansowanych pojazdów kosmicznych. Gra oferuje intensywne wyścigi na niesamowicie szybkich torach, gdzie gracze kierują futurystycznymi pojazdami, starając się osiągnąć pierwsze miejsce i pokonać rywali.

Hugo

Akcja gry Hugo rozpoczyna się, gdy zła wiedźma porywa rodzinę Hugo - Hugolinę oraz dzieci. Hugo, nieustraszony bohater, musi przejść przez różne poziomy pełne pułapek i przeciwników, aby ocalić swoich bliskich. Gracz kieruje losami Hugolina, starając się pokonać wiedźmę i uwolnić porwaną rodzinę.

Pokémon Yellow

Trzecia gra z pierwszej generacji serii Pokémon i stanowi połączenie dwóch wcześniejszych tytułów: Pokémon Red i Pokémon Blue. Gra została wydana na przenośne konsole Game Boy i Game Boy Color i stała się niezwykle popularna ze względu na swoje innowacje w porównaniu do wcześniejszych odsłon.

Spyro the Dragon

Spyro the Dragon to klasyczna platformówka, która zapoczątkowała serię gier z niezwykle sympatycznym fioletowym smokiem jako głównym bohaterem. Gra przenosi graczy do magicznego świata, w którym muszą pokonać złego maga Gnasty Gnorka i przywrócić porządek w Królestwie Smoków. Gracze wcielają się w postać Spyro, małego, odważnego smoka, który musi uratować swoich przyjaciół.