2001 - Pegasus-Online.pl

Advance Wars 1

Rozgrywka w Advance Wars polega na planowaniu i wykonaniu ruchów turowych na mapie bitewnej. Gracz kontroluje swoje jednostki i musi wykorzystać ich umiejętności oraz teren, aby pokonać przeciwnika. Każda jednostka ma swoje mocne i słabe strony oraz specjalne zdolności, które mogą być wykorzystane w walce.

Icy Tower

Icy Tower to popularna darmowa gra komputerowa platformowa. Gra została stworzona przez szwedzkiego dewelopera gier Free Lunch Design. Celem gry jest wspinaczka po wieży, skacząc z jednego "piętra" na następne i dążenie do jak najwyższego punktu, bez spadania i wypadania poza ekran.

ISS Pro Evolution 2

ISS Pro Evolution 2 (znane również jako Pro Evolution Soccer 2) to jedna z kultowych gier sportowych na konsoli PlayStation. Gra oferuje szeroki zakres rozgrywki, w tym różne tryby, takie jak rozgrywka towarzyska, tryb mistrzostw, turniejów i wiele innych.

Kao the Kangaroo

Kao the Kangaroo czyli Kangurek Kao to gra na konsolę GBA, wydana przez Titus Interactive w grudniu 2001 roku. W grze kontrolujesz Kangurka Kao przez dwadzieścia siedem poziomów. Gra jest platformówką 2D i różni się od wersji na Windows i Dreamcast.

Klonoa - Empire of Dreams

Klonoa: Empire of Dreams to platformówka stworzona przez Namco dla przenośnej konsoli Game Boy Advance w 2001. Gra łączy w sobie elementy przygodowej platformówki i łamigłówki, oferując graczom kolorowy świat, wymagający zręczności i strategicznego myślenia. Wcielając się w Klonoę, gracze eksplorują sny bohatera, rozwiązując zagadki i walcząc z wrogami, aby odzyskać swoją wolność.

Lady Sia

Lady Sia to platformówka z elementami fantasy stworzona dla konsoli GBA. W grze wcielasz się w postać Lady Sia, księżniczki z dalekiego kontynentu, zamieszkałego przez mityczne stworzenia. Twoim zadaniem jest pokonanie T'soas, rasy stworzeń stworzonych przez złośliwego czarodzieja Onimena.

Mario Kart: Super Circuit

Mario Kart: Super Circuit to emocjonująca gra wyścigowa na platformę GBA. Ta edycja Mario Kart przenosi niezwykłą zabawę z go-kartów na przenośną konsolę, oferując bogatą rozgrywkę, mnóstwo tras i ulubione postacie z uniwersum Mario. Jest to piąta gra w serii Mario Kart i pierwsza na przenośnej konsoli.

Pokemon Stadium 2

W grze Pokémon Stadium 2 możesz skonfrontować swoje drużyny Pokémonów w dynamicznych bataliach, w których strategia i wybór odpowiednich ataków odgrywają kluczową rolę. W grze tej występują wszystkie 251 Pokémony z pierwszej i drugiej generacji w pełnym 3D.