Pac-Man 1980 Arcade

Pac-Man 1980 Arcade

Pac-Man to kultowa gra stworzona przez Namco, wydana na automaty arcade w 1980 roku. Jest to jedna z najbardziej znanych i wpływowych gier w historii, gdzie gracze kontrolują postać w postaci żółtej kulki, próbując zjeść wszystkie kropki na planszy, unikając duchów, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara 1996  Arcade

Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara

Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara to gra typu beat 'em up wydana na automaty arcade, stworzona przez Capcom jako sequel do "Dungeons & Dragons: Tower of Doom". Bazuje na fikcyjnym świecie Dungeons & Dragons pełnym smoków, magii i dzielnych wojowników, oferując graczom emocjonujące przygody, epickie walki oraz możliwość eksploracji w świecie fantasy.

Wild West C.O.W. Boys of Moo Mesa Arcade

Metal Slug

Metal Slug to gra zręcznościowa typu run and gun stworzona przez SNK. Zadebiutowała na automaty arcade w 1996 roku, zdobywając ogromną popularność dzięki dynamicznej akcji, pięknej animacji ręcznie rysowanych postaci i pojazdów oraz niezwykle intensywnej rozgrywce. Gra jest pierwszą częścią legendarnej serii "Metal Slug".

Willow 1989 Arcade

Willow

Willow to gra typu action-adventure stworzona przez Capcom, oparta na filmie fantasy "Willow" z 1988 roku. Gra przenosi graczy do magicznego świata, oferując ekscytującą podróż, gdzie wcielają się w postać Willow Ufgooda w jego misji ochrony dziecka Elory Danaan przed siłami zła.