Batman Returns

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Batman Returns

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Akcja, bijatyka
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: NES

Opis

Mechanika

Batman Returns - Niezapomniana gra na Pegasusa z serii beat'em up, czyli ''chodzonej bijatyki'' w stylu Double Dragon. Wciel się w postać Batmana i zmierz się z całą hordą kryminalistów oraz psychopatów, których miejsce powinno znajdować się więzieniu Gotham. Grę cechuje wspaniała animacja oraz grafika, sam Batman wyposażony jest w arsenał broni oraz umiejętność dawania solidnego kopa swoim przeciwnikom.

Gracze będą przemierzać różnorodne lokacje, takie jak mroczne ulice miasta, tajemnicze magazyny i opuszczone budynki. W trakcie rozgrywki Batman będzie korzystać z szerokiego arsenału umiejętności i gadżetów. Ponadto, Batman może wykonywać uniki, skoki i specjalne ataki, aby pokonać wrogów.

Gra oferuje także sekwencje zręcznościowe, w których Batman musi unikać przeszkód i pułapek, takich jak ruchome platformy czy spadające przedmioty. W trakcie rozgrywki gracze będą również spotykać ikoniczne postacie z filmu, takie jak Catwoman czy Pingwin, którzy staną na drodze Batmana.

Batman Returns wyróżnia się również wysokiej jakości grafiką, która oddaje mroczny i pełen atmosfery klimat Gotham City. Muzyka jest równie imponująca i dodaje dynamiki i napięcia do rozgrywki.

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do Batmana i walczyć z przestępczością w Gotham City? Wejdź do mrocznego świata Batman Returns i pokaż, że jesteś gotowy stawić czoła najniebezpieczniejszym wrogom!

Screeny

Batman Returns
Zaczynamy walkę
Batman Returns boss
Walka z bossem :)
Batman Returns Penguin
Pingwin
Batman Returns Batmobile
Batmobil