Double Dragon II - The Revenge

sterowanie-pegasus

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Double Dragon II: The Revenge online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1988
  • Gatunek: Bijatyka
  • Ilość graczy: 1-2
  • Wydawca: Technos Japan
  • Platforma: NES

Opis gry

Double Dragon II: The Revenge to druga część popularnej serii gier bijatyk Double Dragon. Gra została wydana przez Technos Japan w 1988 roku na platformę NES. Wcielając się w postacie braci Lee, gracze będą musieli stawić czoła siłom Shadow Warriors i pomścić dziewczynę Billy'ego - Marian.

Mechanika

W Double Dragon II: The Revenge gracze mają do wyboru dwóch bohaterów: Billy'ego Lee i jego brata Jimmy'ego. Wyruszając na zemstę za śmierć swojej ukochanej Marian, którą zamordowano na samym początku gry, będą musieli pokonać hordy przeciwników na różnych planszach, aby dotrzeć do końcowego bossa.

Rozgrywka składa się z kolejnych poziomów, na których gracze będą musieli walczyć z przeciwnikami o różnych umiejętnościach. Podczas walki można korzystać z różnorodnych ciosów, kopnięć, rzutów i specjalnych ataków. Dodatkowo, na planszach można znaleźć różne przedmioty, takie jak kije, noże czy kastety, które można wykorzystać jako bronie.

Double Dragon II: The Revenge oferuje zarówno tryb jednoosobowy, w którym gracz kontroluje jednego z bohaterów, jak i tryb dwuosobowy, w którym można wspólnie pokonywać przeciwników i współpracować w walce.

Gra zawiera dziewięć etapów i trzy poziomy trudności; tylko wybierając najtrudniejszy poziom, gracz może uzyskać dostęp do wszystkich dziewięciu etapów i zobaczyć prawdziwe zakończenie.

Graj online

Zagraj online w klasyczną grę Double Dragon II - The Revenge wydaną w 1988 roku na konsolę NES w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki z gry Double Dragon II - The Revenge