Codemasters - Pegasus-Online.pl

Crystal Kingdom Dizzy

Crystal Kingdom Dizzy to kolejna odsłona popularnej serii gier platformowych z postacią Dizzy'ego, znanej ze swojego charakterystycznego jajowatego bohatera. W tej części gry Dizzy wyrusza na nową przygodę w magiczny świat Crystal Kingdom, by uratować swoich przyjaciół.

Micro Machines 2

Micro Machines 2: Turbo Tournament to ekscytująca gra wyścigowa, będąca kontynuacją popularnej serii Micro Machines. Gra została wydana na konsolę Genesis/Mega Drive i oferuje unikalną perspektywę mikroskopijnego świata, gdzie gracze rywalizują w wyścigach.

Mystery World Dizzy

Mystery World Dizzy to gra przygodowa, która powstała na podstawie poprzedniej gry z serii Dizzy, "Fantasy World Dizzy". Gra została stworzona przez Philipa i Andrew Oliver. Gra miała pierwotnie zostać wydana jako część "The Excellent Dizzy Collection" w 1993 roku, ale została wycofana z powodów budżetowych. Ostatecznie gra została wydana w 2017 roku.

Soccer Simulator

Soccer Simulator to jedna z gier zawartych w składankach Złota Czwórka czyli "Quattro Arcade" oraz "Quattro Sports" wydanej przez firmę Codemasters na konsolę NES/Pegasus. Warto nadmienić, że gra została wydana również na Pegasus jako pojedynczy kardridż. Gra, jak sugeruje nazwa, skupia się na symulacji piłki nożnej, oferując graczom możliwość wirtualnego uczestnictwa w emocjonujących meczach.