Witaj na stronie poświęconej klasycznym grom oraz legendarnej konsoli Pegasus! Przenieś się w czasie i odkryj Stare gry online, które wzbudzały w dzieciństwie zachwyt i emocje. Damy pochłonąć się nostalgii, powspominamy i przywołamy ducha tamtych lat, gdy gracze z całego świata cieszyli się prostotą i wciągającym światem pikseli. Gry online z lat 80, 90 i 00 w przeglądarce za darmo. Contra, Mario, Dizzy, Goal 3, Pokemon, Tetris, Bomberman i wiele innych gier z dawnych lat. NOWE Flash Dragon Ball Disney Gameboy Advance SNES Amiga Playstation N64 Sega Arcade Mario Dizzy Pokemon Sonic Mortal Kombat

Pinball 1985 NES

Pinball

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, wybijając piłeczkę na górne tory i trafiając w różne cele na stole.

The Legend of Zelda NES

The Legend of Zelda PL

The Legend of Zelda to legendarna gra przygodowa, wydana na NES w 1986 roku. Jest to jedna z najbardziej wpływowych i kultowych gier w historii. Gra przenosi graczy do fantastycznego świata Hyrule, gdzie wcielają się w bohatera o imieniu Link, mającego za zadanie uratować księżniczkę Zeldę i pokonać złowrogiego Ganona.