Mario Bros.

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Mario Bros. online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1983
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: NES

Opis gry

Mario Bros. to klasyczna gra platformowa wydana przez Nintendo w 1983 roku. Gra umożliwia graczom wcielenie się w postacie braci Mario i Luigi, którzy walczą z hordami wrogów i zbierają monety w podziemiach.

Rozgrywka

W grze Mario Bros. gracze przemieszczają się po platformach, skacząc i podbijając głową przeciwników chodzących na platformach. Przeciwnicy się wywracają po czym należy szybko podbiec do nich i kopnąć aby ostatecznie się ich pozbyć. Jeżeli nie zdążysz tego zrobić to przeciwnik wstanie i dalej będzie uprzykrzał życie :) Gra oferuje także tryb współpracy, w którym dwóch graczy może razem stawić czoła wyzwaniom. Celem jest oczyścić planszę z wrogów i zdobyć jak najwięcej punktów.

Na każdym poziomie Mario Bros. umieszczony jest "klocek" który pozwala przewrócić wszystkich przeciwników na planszy. Tylko uważaj! Klocka można użyć tylko kilka razy, a oprócz tego podnosi aktualnie przewróconych wrogów!

Razem z ilością pokonanych plansz rośnie poziom trudności - przeciwnicy są coraz szybsi, niektórzy potrafią skakać przez co trudniej ich zbić oraz ich unikać. Jeżeli rozgrywka na danym poziomie się przedłuża to zaczynają pojawiać się ogniste kule które latają z jednej strony poziomu na drugą, kontakt z nimi nie należy do przyjemnych. W dalszych etapach Mario Bros. dochodzą jeszcze takie przeszkody np. jak sople lodu które powodują zamarznie platform po których bohaterowie będą się ślizgać

Co kilka poziomów otrzymujemy poziom bonusowy na którym zbiera się na czas dodatkowe monety które po uzbieraniu wystarczającej ilości zamieniane są na dodatkowe życia.

Graj online

Zagraj online w grę Mario Bros. wydaną w 1983 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES).

Film z przejścia całego Mario Bros.

Postaw mi kawę na buycoffee.to