Super Mario All-Stars

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Super Mario-All Stars Online

Opis

Super Mario-All Stars to zbiór wszystkich części przygód braci Super Mario przeniesionych z NES prosto na Super Nintendo. Super Mario Bros. (1985), Super Mario Bros.: The Lost Levels (1986), Super Mario Bros. 2 (1988) i Super Mario Bros. 3 (1988). w skład kompilacji wchodzi również Super Mario World. Wszystkie gry otrzymały odnowioną grafikę.

Rozgrywka

W Super Mario-All Stars gracze kontrolują włoskiego hydraulika Maria i jego brata Luigiego, którzy przemierzają różnorodne światy, zbierając power-upy, unikając przeszkód i odkrywając sekrety. Odświeżone wersje zawierają uaktualnioną grafikę - w tym dodanie paralaksy (ruchomego tła) - i muzykę, zmodyfikowaną fizykę gry oraz poprawki błędów.

Gracze będą musieli współpracować, aby przejść przez trudne poziomy, korzystając z różnych mechanik, takich jak unoszenie i rzucanie przedmiotów, wspinaczka po ścianach czy skakanie na głowy przeciwników. Istnieje także możliwość gry wieloosobowej, w której dwóch graczy może kontrolować Maria i Luigiego "na zmianę".

Podczas gry gracze będą zbierać różne przedmioty i power-upy, które pomogą im w pokonywaniu przeszkód i wrogów. Przedmioty te mogą zawierać dodatkowe życia, zwiększenie siły ataku czy chwilową nieśmiertelność.

Super Mario All Stars oferuje różnorodne lokacje, w tym miejsca takie jak lasy i łąki, pustynie, podziemia, podniebne krainy, lochy, fabryki czy zamki. Każdy poziom ma swoje unikalne wyzwania, ukryte miejsca i bossów, którzy stanowią ostateczne wyzwanie dla graczy.

Graj online

Zagraj online w grę Super Mario All-Stars wydaną w 1993 roku na konsolę do gier SNES w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformówka
  • Ilość graczy: 1-2
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: SNES

Film z przejścia całego Super Mario All Stars

Postaw mi kawę na buycoffee.to