Super Mario Bros 3


sterowanie-pegasuskup pegasusa

Super Mario Bros 3 - opis

Trzecia część przygód braci super mario, więcej biegania, skakania, deptania, świetne poziomy, piękna jak na tamte czasy grafika. Możliwość wyboru planszy, powrotu do już skończonej, przechowywanie znalezionych przedmiotów - możemy je wykorzystać później. Doszło wiele nowych przedmiotów które możemy znaleźć/wykorzystać podczas rozgrywki, zarówno podczas poszczególnych plansz jak i w obrębie głównej mapy. Poza standardowymi kwiatkami, grzybkami czy gwiazdkami nieśmiertelności mamy np. specjalne stroje które rozszerzają wachlarz umiejętności Maria. Strój żaby pozwala nam lepiej pływać oraz wyżej skakać, super liść/szop pozwala nam szybować w powietrzu i docierać do niedostępnych wcześniej miejsc czy przelecieć w całości większość danego etapu, jeszcze inny strój pozwala nam rzucać młotkami. W grze można spotkać różnych bossów na końcu ważnych plansz. Sama gra została podzielona na tematyczne światy, każdy składa się z kilku/kilkunastu plansz. Możemy odkryć specjalne przedmioty - młotek którym możemy zniszczyć skały blokujące drogę na skróty na mapie gry, lub chmurkę która pozwala ominąć trudną planszę. Jest to najbardziej zaawansowana gra mario, która została wydana na Pegasusa. Zawiera tryb dla 2 graczy w którym gramy na zmianę - co planszę lub co "skuszone" życie.

Zarys fabularny - w tej części Mario wyrusza pomóc królom 7 światów, każdy z nich został zamieniony w zwierze przez złego Koopalings. Musimy odzyskać także atrybuty władzy poszczególnych władców.

Film z przejścia całego Super Mario Bros 3

INSTRUKCJA:

UWAGA - GRY NIE DZIAŁAJĄ Z WŁĄCZONYM ADBLOCKIEM!
Kliknij START GAME, poczekaj chwilę na załadowanie gry, następnie naduś SKIP AD, lub poczekaj na koniec reklamy, następnie kliknij do góry w ikonę "pauzy", ciesz się grą. Jeżeli sterowanie nie reaguje to kliknij myszką w ekran z grą.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna