Wario's Woods

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Wario's Woods (SNES)

Opis gry

Wario's Woods to unikalna gra logiczna wydana na konsolę SNES w 1994 roku. Gra jest kombinacją gatunków puzzle i platformówki. Jest to spin-off serii Mario, w której gracze kontrolują Toada w jego misji pokonania Wario, który przejął kontrolę nad Spokojnym Lasem. Rozgrywka polega na czyszczeniu każdego poziomu, używając bomb do niszczenia grup wrogów.

Fabuła gry

Wario's Woods umieszcza graczy w roli Toada, znanej postaci z serii Super Mario Bros., który musi powstrzymać Wario i jego podły plan. Wario rzucił zaklęcie na Krainę Pieczar, zamieniając mieszkańców w kolorowe kryształy. Gracz musi posprzątać te kryształy, układając je w odpowiednich kombinacjach, aby uwolnić uwięzionych mieszkańców i pokonać Wario.

Rozgrywka

Wario's Woods oferuje unikalną rozgrywkę, łączącą elementy gier logicznych i platformówek. Gracz steruje Toadem, przesuwając kolumny i rządki kryształów, aby tworzyć kombinacje co najmniej trzech jednakowych elementów. Kiedy kryształy zostaną ułożone w odpowiedni sposób, zostaną zlikwidowane, a Toad uzyska punkty. Gra oferuje również różnorodne bonusy i przeciwności, takie jak przeciwnicy wysyłani przez Wario czy specjalne przedmioty wspomagające.

Cechy gry

  • Mechanika puzzle-platform: Gracz rozwiązuje zagadki, układając kryształy, aby uwolnić mieszkańców Grzybowego Królestwa.
  • Wrogowie i przeciwności: Wario wysyła przeciwników, których gracz musi pokonać, oraz wprowadza różnorodne utrudnienia.
  • Tryby gry: Wario's Woods oferuje tryb pojedynczego gracza oraz tryb versus, gdzie gracze mogą rywalizować między sobą.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1994 rok
  • Gatunek: Puzzle, Platformówka
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
  • Ilość graczy: 1-2 (versus)

Rozgrywka z Wario's Woods (SNES)

Postaw mi kawę na buycoffee.to