Wrecking Crew

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Wrecking Crew

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1985
  • Gatunek: Akcji, platformowa
  • Ilość graczy: 1-2
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: NES

Opis

Wrecking Crew to klasyczna gra akcji i platformowa z 1985 roku, opracowana i wydana na Nintendo Entertainment System (NES). W tej grze będziesz kontrolować Mario dzierżącego drewniany młot. Celem gry jest próba rozbicia ścian i ogrodzeń, aby powstrzymać złych ludzi i stwory.

Rozgrywka

Gracz kontroluje Mario (lub Luigi w trybie dla dwóch graczy) i próbuje zniszczyć wszystkie określone obiekty za pomocą dużego młota na każdym z 100 poziomów. Mario nie może skakać z powodu ciężaru młota. Gracz może wybrać dowolny poziom, aby rozpocząć grę od ekranu tytułowego. Każdy poziom pola gry jest podzielony na niewidoczną siatkę, w której każda przestrzeń może zawierać jeden obiekt. Obiekty obejmują: niszczalne ściany, filary i drabiny; niezniszczalne beczki i drabiny; bomby, które niszczą wszystkie połączone niszczalne obiekty; oraz różnych wrogów, których Mario musi unikać.

Gra kończy się po utracie wszystkich żyć lub ukończeniu 60 poziomów, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Grę można również przerwać w dowolnym momencie i musi być przerwana, jeśli Mario zostanie uwięziony w beczce. Ponieważ Mario nie ma zdolności skakania, gracz musi wypracować optymalną kolejność niszczenia obiektów - na przykład jeśli gracz zniszczy drabinę zbyt wcześnie, ściana może stać się nieosiągalna i w związku z tym gracz nie może ukończyć poziomu.

Wrecking Crew to klasyczna gra akcji i platformowa z prostą, ale wciągającą rozgrywką. Czy jesteś gotów pomóc Mario pokonać swoich przeciwników i zostać mistrzem burzenia?

Film z przejścia Wrecking Crew - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to