Stare gry online po polsku - Pegasus-Online.pl

Zagraj w gry retro po polsku w swojej przeglądarce.

Adventure Island 2 PL

Adventure Island 2 to polska wersja kultowej gry platformowej, która zadebiutowała na rynku w 1991 roku dzięki Hudson Soft. Jest to kontynuacja znanej serii Adventure Island, która zabiera graczy na ekscytującą podróż po egzotycznych wyspach w towarzystwie głównego bohatera, Mistrza Higginse'a i jego dinozaurów.

Adventure Island 3 PL

Adventure Island 3 po polsku czyli przygody Mistrza Higginsa na Wyspach Przygody. Przemierzysz wiele zróżnicowanych poziomów oraz oczywiście pojeździsz na dinozaurach i deskorolce. Wszystko aby uratować ukochaną Tinę.

Adventure Island 4 PL

Wcielając się w postać Mistrza Higginsa w polskiej wersji Adventure Island 4, gracze będą odkrywać egzotyczne wyspy, pokonywać przeszkody i wrogów oraz zbierać owoce, aby ocalić swoją ukochaną.

Chrono Trigger PL

Chrono Trigger to legendarne jRPG stworzone przez zespół, który składał się z niezwykle utalentowanych twórców, w tym Hironobu Sakaguchi, Yuji Horii i Akira Toriyama. Gra jest uznawana za jedno z największych osiągnięć w historii gier wideo, łącząc w sobie epicką historię, rewolucyjne rozwiązania w dziedzinie rozgrywki i wielowątkowość fabularną.

Contra Force PL

Contra Force to strzelanka akcji wydana przez Konami w 1992 roku. Wciel się w członka specjalnej jednostki Contra Force i staw czoła przestępczym gangom oraz innym złoczyńcom, którzy terroryzują miasto.

Crash Bandicoot Fusion PL

Crash Bandicoot Fusion jest częścią serii Crash Bandicoot i Spyro the Dragon, łącząc w sobie elementy obu tych popularnych światów. Crash Bandicoot Fusion zapewnia unikalne połączenie platformówki, zręcznościówki i przygody w kolorowym, pełnym akcji świecie.

Dizzy The Adventurer PL

W tym miksie przygodowo platformowym wcielamy się w dzielne jajko o imieniu Dizzy. Naszym zadaniem jest uratowanie ukochanej - Daisy.

EarthBound 3 PL

Mother 3 to trzecia odsłona serii Mother, znanej również jako EarthBound poza Japonią. Gra została stworzona przez Shigesato Itoi i zyskała uznanie za swoją innowacyjną narrację, unikalny styl artystyczny oraz głęboką, emocjonalną fabułę. Gra dotyka tematów takich jak przyjaźń, rodzina, miłość i żałoba.

EarthBound Beginnings PL

EarthBound Beginnings (znane także jako Mother) to japońska klasyczna gra fabularna (JRPG) stworzona przez Shigesato Itoi. Gra została pierwotnie wydana w Japonii w 1989 roku na Famicom i była pierwszą częścią serii Mother.

EarthBound PL

EarthBound, znana w Japonii jako "Mother 2", to klasyczna japońska gra fabularna stworzona przez Shigesato Itoi. Wydana na konsolę SNES, gra zdobyła kultowy status ze względu na swoją oryginalną fabułę, niekonwencjonalny humor oraz unikalne podejście do gatunku RPG. EarthBound to podróż pełna przygód, dziwactw i niezapomnianych postaci.

Fantastic Adventures of Dizzy PL

Fabuła przedstawia historie sympatycznego jaja Dizzy które wyrusza na pomoc porwanej Daisy. Gra w wersji polskiej, tłumaczenie z 2014 roku.

Final Fantasy VI PL

Fabuła gry skupia się na konflikcie między Imperium Gestahlian, które podbija świat, a rebeliantami przeciwnymi im, znanymi jako Returners. Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy pomieszanymy ze steampunk. Imperium zdobyło wielką moc, eksperymentując na pojmanych esperach, magicznych stworzeniach z legend.

Front Mission PL

Front Mission to taktyczna gra RPG, wydana na konsolę SNES. Stworzona przez japońską firmę G-Craft, gra oferuje unikalne połączenie strategii turowej, rozbudowanego systemu walki oraz intrygującej fabuły osadzonej w futurystycznym świecie Wanzerów i konfliktów politycznych.

Go! Dizzy Go!

Kierujemy postacią sympatycznego jaja o imieniu Dizzy. Musimy zebrać wszystkie owoce z planszy przed upływem czasu.

Harvest Moon PL

Harvest Moon PL to polska wersja językowa unikalnej gry, która pozwala graczom doświadczyć życia jako rolnik i poprowadzić swoją farmę od podstaw. Gra oferuje spokojną i relaksującą rozgrywkę, w której gracze muszą dbać o swoje uprawy, hodować zwierzęta, handlować.

Harvest Moon: Back to Nature PL

Harvest Moon: Back to Nature na PSX to uroczy symulator rolniczy, która przenosi graczy do sielskiej wioski, gdzie mogą przeżyć żyć w zgodzie z naturą. Gra została wydana przez Natsume i stanowi jedną z najbardziej kultowych odsłon serii Harvest Moon. Zadaniem gracza jest przywrócenie zaniedbanej farmy do dawnej świetności, prowadzenie rolniczego życia, a także budowanie relacji z mieszkańcami wioski.

Little Mermaid

The Little Mermaid to licencjonowana gra akcji autorstwa Capcom na NES i Game Boy, oparta na filmie Disneya z 1989 roku o tej samej nazwie

Love Hina Advance PL

Love Hina Advance: Shukufuku no Kane wa Narukana to symulator randkowania na serii anime Love Hina, opracowana i wydana przez Marvelous Entertainment na konsolę Game Boy Advance.

Metal Gear PL

W Metal Gear gracz kontroluje postać o pseudonimie Solid Snake, który jest operatorem specjalnej jednostki sił zbrojnych FOXHOUND. Celem Snake'a jest infiltracja wrogiej bazy, unikanie kontaktu wzrokowego i bezpośredniej konfrontacji z patrolującymi strażnikami, a także zniszczenie Metal Gear