Gry Pokemon Online - Pegasus-Online.pl

Zagraj Online w gry z serii Pokemon. Możesz grać w przeglądarce na komputerze lub na swoim smartfonie. Największe hity czekają na Ciebie!
Pokémon Diamond

Gra obok Pokemon Pearl jest częścią czwartej generacji Pokémonów. Akcja gry toczy się w regionie Sinnoh, który jest pełen różnorodnych miejsc, od malowniczych jezior po mroczne jaskinie.

Pokémon Emerald

Pokemon Emerald to trzecia gra z serii Pokemon na konsolę Game Boy Advance i stanowi ulepszoną wersję gier "Pokemon Ruby" oraz "Pokemon Sapphire". Wciel się w rolę trenera Pokemonów i wyrusz w niezapomnianą podróż po regionie Hoenn.

Pokemon FireRed

Gracze wyruszają w podróż, zbierając Pokemony, trenując je i walcząc z innymi trenerami, aby stać się Mistrzem Pokemonów. Remake wiernie bazuje na oryginale, dodając kilka nowych atrakcji: nowy region świata, nowe pokemony oraz możliwość wymiany danych.

Pokémon Gold

Niezwykle istotną nowością w grze była możliwość wyboru jednego z trzech Pokémon starterów: Chikorita, Cyndaquil i Totodile. W Pokémon Gold możemy złapać legendarnego pokemona Ho-Oh.

Pokemon Leaf Green

Jest to remake oryginalnych gier Pokemon Red i Green, które zostały wydane na konsolę Game Boy w 1996 roku. Gra zawiera wszystkie 151 pierwszych Pokémonów z oryginalnych gier oraz wiele dodatkowych z drugiej generacji.

Pokémon Liquid Crystal

Pokémon Liquid Crystal to nieoficjalny remaster gry Pokémon Crystal z 2000 roku. Ta fanowska produkcja, stworzona przez linkandzelda i ZEL, przynosi do oryginalnej gry wiele nowości i ulepszeń.

Pokemon Ruby

Pokemon Ruby to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę Game Boy Advance (drugą jest Pokemon Sapphire). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów.

Pokemon Sapphire

Pokemon Sapphire to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę GBA (drugą jest "Pokemon Ruby"). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów.

Pokémon Silver

Gra zachowuje ten sam klimat i walkę jak poprzednie wersje gry, ale ma nowe funkcje i lepszą grafikę. W Silver możemy złapać legendarnego pokemona Lugia. Jest to jedna z pierwszych gier drugiej generacji serii Pokemon.

Pokemon Ultra Violet

Pokemon Ultra Violet Version to hack gry Pokemon Fire Red Version na GameBoy Advance. Ta nowa gra została zmieniona w wielu aspektach - możesz złapać WSZYSTKIE Pokemony z 3 generacji!

Pokémon Yellow

Trzecia gra z pierwszej generacji serii Pokémon i stanowi połączenie dwóch wcześniejszych tytułów: Pokémon Red i Pokémon Blue. Gra została wydana na przenośne konsole Game Boy i Game Boy Color i stała się niezwykle popularna ze względu na swoje innowacje w porównaniu do wcześniejszych odsłon.