Gry Pokemon Online - Pegasus-Online.pl

Zagraj w najlepsze gry online z serii Pokemon. Weź udział w niesamowitych przygodach w regionach Kanto, Johto czy Hoenn. Walcz z najpotężniejszymi trenerami uniwersum Pokemon oraz złap Pokemony z kilku różnych generacji.
Zagraj Online w gry z serii Pokemon. Możesz grać w przeglądarce na komputerze lub na swoim smartfonie. Największe hity czekają na Ciebie!
Pokémon Blaze Black 2 Redux

Pokémon Blaze Black 2 Redux to dużo bardziej zaawansowana wersja gry Blaze Black 2. Większość obszarów zawiera teraz co najmniej 8 gatunków Pokemonów, a w większości przypadków więcej! Będziesz mógł zdobyć pełen PokéDex w ramach gry, a większość Pokemonów jest dostępna nie później niż przy siódmej odznace, co oznacza, że możesz stworzyć praktycznie dowolny zespół, jaki chcesz!

Pokemon FireRed

Gracze wyruszają w podróż, zbierając Pokemony, trenując je i walcząc z innymi trenerami, aby stać się Mistrzem Pokemonów. Remake wiernie bazuje na oryginale, dodając kilka nowych atrakcji: nowy region świata, nowe pokemony oraz możliwość wymiany danych.

Pokémon Platinum PL

Pokémon Platinum to trzecia wersja popularnych gier Pokémon Diamond i Pokémon Pearl, wydana na przenośną konsolę Nintendo DS w 2008 roku. Gra jest częścią trzeciej generacji gier Pokémon i oferuje rozszerzoną fabułę, nowe funkcje, a także dodatkowe Pokémony, które nie były dostępne w poprzednich wersjach.

Pokemon Ruby

Pokemon Ruby to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę Game Boy Advance (drugą jest Pokemon Sapphire). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów.

Pokemon Sapphire

Pokemon Sapphire to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę GBA (drugą jest "Pokemon Ruby"). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów.

Pokemon Stadium

Pokémon Stadium to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych gier na konsoli Nintendo 64, która przenosi świat Pokémonów na duży ekran w imponujący sposób. Gra zachowuje wszystkie elementy, które uczyniły Pokémony takie popularne - łapanie, trenowanie i rywalizację z innymi trenerami Pokémonów - i przenosi je na wyższy poziom.