Zagraj w legendarne gry wydane na komputerze Amiga w swojej przeglądarce. Widok wirtualnej klawiatury przywołujemy przyciskiem "V". Uzbrój się także w chwilę cierpliwości bo gry ładują się dość długo - słychać w tle dźwięk wczytywanej dyskietki :)
Battle Chess Amiga 1988

Battle Chess

Battle Chess to niezwykła gra szachowa, która ożywia tradycyjną grę w szachy, nadając jej nowy wymiar i dużo zabawy. Wszystko dzięki wspaniałym animacjom i ciekawym efektom dźwiękowym. W tej grze szachy nie są już suchą rozgrywką, ale prawdziwym widowiskiem.

Crystal Kingdom Dizzy Amiga 1992

Crystal Kingdom Dizzy

Crystal Kingdom Dizzy to kolejna odsłona popularnej serii gier platformowych z postacią Dizzy'ego, znanej ze swojego charakterystycznego jajowatego bohatera. W tej części gry Dizzy wyrusza na nową przygodę w magiczny świat Crystal Kingdom, by uratować swoich przyjaciół.

Dyna Blaster Amiga 1992

Dyna Blaster

Dyna Blaster, znana również jako "Bomberman", to klasyczna gra arcade, która zdobyła ogromną popularność na różnych platformach. Gracze wcielają się w postać Bombamana, małego bohatera w czerwonym kombinezonie, który musi pokonać przeciwników, rozbijając na planszy różnego rodzaju przeszkody i wysadzając ściany za pomocą bomb.

Lotus Turbo Challenge 2 Amiga 1991

Lotus Turbo Challenge 2

Lotus Turbo Challenge 2 to gra wyścigowa na platformę Amiga, która była kontynuacją popularnego tytułu "Lotus Esprit Turbo Challenge". Gra przenosi graczy w świat intensywnych i ekscytujących wyścigów samochodowych na ośmiu różnorodnych trasach o zróżnicowanym terenie i warunkach pogodowych.

North & South 1989 Amiga

North & South

North & South to wyjątkowa i ekscytująca turowa gra strategiczna, która przenosi graczy w czasy wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych w dość humorystycznym stylu. Gracz wciela się w rolę dowódcy sił Unii lub Konfederacji i prowadzi swoje wojska przez serię bitew i kampanii.

Rick Dangerous 1989 Amiga

Rick Dangerous

Fabuła gry Rick Dangerous jest luźno oparta na filmach z serii Indiana Jones. Akcja gry rozgrywa się w 1945 roku. Brytyjski agent Rick Dangerous podróżuje do Amazonii, aby poszukać Zginionego plemienia Goolu.

The Great Giana Sisters 1987 Amiga

The Great Giana Sisters to klasyczna gra platformowa, która zyskała kultowy status w historii gier komputerowych. Gra opowiada o przygodach dwóch sióstr, Giany i Marii, które zostają przeniesione do magicznego królestwa Dreamland. Ich celem jest odnalezienie złotych diamentów i ucieczka z tego fantastycznego świata pełnego niebezpieczeństw.