Battle Chess

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Battle Chess online

Opis gry

Battle Chess to niezwykła gra szachowa, która ożywia tradycyjną grę w szachy, nadając jej nowy wymiar i dużo zabawy. Wszystko dzięki wspaniałym animacjom i ciekawym efektom dźwiękowym. W tej grze szachy nie są już suchą rozgrywką, ale prawdziwym widowiskiem.

W trakcie rozgrywki każdy ruch pionka lub figurą towarzyszy unikalnej animacji. Figury chodzą, biją się i przemieszczają w widowiskowy sposób. Kiedy pionek atakuje, odbywa się krótka scenka walki między figurami, która jest pełna humoru i niespodzianek. To sprawia, że każdy ruch w grze jest pełen emocji i oczekiwań.

Battle Chess oferuje wiele różnych plansz i zestawów figur, pozwalając graczom dostosować wygląd i styl gry według własnych upodobań. Rozgrywka jest nie tylko interaktywna i angażująca, ale także edukacyjna, ponieważ pomaga graczom lepiej zrozumieć i przyswoić zasady gry w szachy. Gra zawiera 10 poziomów trudności.

Gra oferuje także tryb gry wieloosobowej, dzięki któremu można rywalizować z przyjaciółmi lub rodziną w emocjonujących i zabawnych bitwach na szachownicy. To doskonały sposób na spędzenie czasu w towarzystwie i rozwijanie umiejętności logicznego myślenia.

Battle Chess to połączenie tradycji gry w szachy z nowoczesnym podejściem do rozrywki. Ta gra na platformę Amiga przyciąga zarówno miłośników szachów, jak i tych, którzy szukają ciekawego i zabawnego sposobu na spędzenie czasu.

Graj online

Zagraj online w klasyczną grę Battle Chess na platformie Amiga. Ożyw swoje partie szachów i ciesz się widowiskowymi animacjami każdego ruchu. Rywalizuj z innymi graczami lub graj ze znajomymi, aby zobaczyć, kto zostanie mistrzem Battle Chess.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1988
  • Gatunek: Szachy, Gra planszowa
  • Wydawca: Interplay Productions
  • Platforma: Amiga
  • Ilość graczy: 1-2 (tryb gry wieloosobowej)

Film z rozgrywki Battle Chess (Amiga)

Postaw mi kawę na buycoffee.to