Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Teenage Mutant Ninja Turtles

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1989
  • Gatunek: Beat 'em up
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Arcade
  • Ilość graczy: 1-4 (współpraca)

Opis gry

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade, znane również jako TMNT, to klasyczna gra arcade typu "beat 'em up" wydana przez firmę Konami. Bazując na popularnej serii komiksów i serialu animowanym, gra pozwala graczom wcielić się w jednego z czterech niesamowitych żółwi ninja: Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael. Ich misją jest uratowanie April O'Neil, ich mentora Splintera oraz powstrzymanie złego Shreddera i jego Foot Clan.

Rozgrywka polega na przemierzaniu różnych poziomów, bijąc się z hordami wrogów. Każdy z żółwi ninja ma unikalne umiejętności i broń. Gra oferuje tryb współpracy dla 1-4 graczy, co pozwala przyjaciołom dołączyć do walki i razem stawić czoła wrogom.

Podczas rozgrywki gracze mogą zbierać power-upy, które zwiększają ich zdolności bojowe oraz pizze które odnawiają życie.

Cowabunga! Wybierz swojego żółwia!

Do czterech graczy (dwóch w niektórych wersjach) może przejąć kontrolę nad dowolnym z Żółwi. Donatello ma wolniejsze ataki, ale dłuższy zasięg, Michelangelo i Raphael mają szybsze ataki, ale krótszy zasięg, a Leonardo jest dobrze zrównoważonym Żółwiem o średnim zasięgu i prędkości.

Graj online

Zagraj online w kultową grę Teenage Mutant Ninja Turtles na automaty arcade, wydaną przez Konami w 1989 roku. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa lub zagraj w tę klasyczną bijatykę po raz pierwszy.

Film z rozgrywki gry Teenage Mutant Ninja Turtles