Ultimate Mortal Kombat 3 Arcade

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Mortal Kombat 3 Ultimate

Opis gry

Mortal Kombat 3 Ultimate Arcade to rozszerzenie gry Mortal Kombat 3, która jest częścią kultowej serii bijatyk "Mortal Kombat". Gra została wydana jako rozszerzona wersja "Mortal Kombat 3" i zawierała brakujących wojowników - Scorpiona i Kitanę, dodano również nowe areny i kombosy.

Poza nowymi postaciami wprowadzono system walki 2 vs 2 oraz turniej dla 8 graczy.

Gracze wcielają się w jednego z różnorodnych wojowników i rywalizują w brutalnych pojedynkach jeden na jednego. Każda postać ma własny zestaw ruchów specjalnych, kombosów i fatality, czyli krwawych i efektownych zakończeń walki. Celem jest pokonanie przeciwnika w pojedynku na życie i śmierć.

Nowe postacie

UMK3 wprowadziło dziewięć nowych postaci: Ermac, Jade, Kitana, Mileena, Reptile i Scorpion, a także dwie warianty postaci: Classic Sub-Zero i Human Smoke. Wszystkie postacie z Mortal Kombat 3 są dostępne w wersji arcade i są przedstawiane przez tych samych aktorów: Cyrax (Sal Divita), Liu Kang (Eddie Wong), Kabal (Richard Divizio), Kano (Richard Divizio), Kung Lao (Tony Marquez), Stryker (Michael O'Brien), Jax Briggs (John Parrish), Nightwolf (Sal Divita), Sektor (Sal Divita), Shang Tsung (John Turk), Sheeva (stop motion), Sindel (Lia Montelongo), Smoke (Sal Divita), Sonya Blade (Kerri Hoskins) i Sub-Zero (John Turk).

Nowe wcielenia Mortal Kombat 3 Ultimate

Mortal Kombat 3 Ultimate Arcade został bardzo dobrze przyjęty i jest uważany za punkt kulminacyjny serii Mortal Kombat. Jednak remake na iOS i niektóre inne domowe wersje zostały źle przyjęte. Gra jest częścią cyfrowego pakietu wydawniczego Mortal Kombat Arcade Kollection, opracowanego przez Other Ocean Interactive i NetherRealm Studios i wydanego przez Warner Bros. Interactive na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 w 2012 roku. Arcade Kollection zawiera również pierwszy Mortal Kombat i Mortal Kombat II.

Graj online

Zagraj online w tę klasyczną bijatykę, Mortal Kombat 3 Ultimate Arcade wydaną przez Midway w 1995 na automaty arcade, która zapewni Ci wiele emocji. Wybierz swoją ulubioną postać i zmierz się z innymi graczami.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1995
  • Gatunek: Bijatyka
  • Wydawca: Midway
  • Platforma: Arcade
  • Ilość graczy: 1-2 (vs)

Film z rozgrywki gry Mortal Kombat 3 Ultimate Arcade

Postaw mi kawę na buycoffee.to