Zagraj online w najlepsze i najbardziej nostalgiczne gry flash jakie kiedykolwiek się ukazały. Gry działają w przeglądarce dzięki specjalnemu emulatorowi, nie potrzebujesz już wtyczki flash. Poskacz w Icy Tower, obroń królestwo w Kingdom Rush, znajdź dom dla Ślimaka Boba oraz powalcz na arenie w Mieczach i Sandałach.

Army of Ages (Age of War 3)

Army of Ages (Age of War 3)

Army of Ages, znane również jako Age of War 3, to ekscytująca gra typu tower defense i strategiczna, której akcja rozgrywa się na przestrzeni różnych epok historycznych. Gracz wciela się w dowódcę armii, który musi przewodzić swoim oddziałom w walce przeciwko wrogim siłom obcych, rozwijając jednocześnie swoją cywilizację poprzez wieki.

Bubble Shooter Flash

Bubble Shooter

Bubble Shooter to klasyczna i uzależniająca gra logiczna, która zyskała ogromną popularność ze względu na prostą, a zarazem wciągającą rozgrywkę. Gracze strzelają bańkami, próbując oczyścić planszę z kolorowych baniek poprzez tworzenie grup trzech lub więcej baniek o tym samym kolorze.

Cactus McCoy 2: The Ruins of Calavera

Cactus McCoy 2

Cactus McCoy 2: The Ruins of Calavera to fascynująca gra flash z gatunku action-adventure. Tym razem McCoy musi odnaleźć skarb Calavera, nasz kolczasty, zielony przyjaciel powraca na kolejną ekscytującą przygodę na dzikim zachodzie, stawiając czoła trudnym przeciwnikom i odkrywając tajemne skarby.

Cactus McCoy and the Curse of Thorns

Cactus McCoy and the Curse of Thorns

Cactus McCoy and the Curse of Thorns to dynamiczna i ekscytująca gra platformowa, która przenosi graczy w pełen przygód świat westernu. Gracz wciela się w postać Cactus McCoy, awanturnika, który przypadkowo zostaje przeklęty przez tajemniczy złoty kaktus. Teraz musi zmierzyć się z różnorodnymi przeciwnikami aby pokonać klątwę, zdobywając skarby i odkrywając tajemnice na swojej drodze.

Fancy Pants Adventures

Fancy Pants Adventures

Fancy Pants Adventures to popularna seria gier platformowych stworzona przez amerykańskiego programistę Brada Borne'a. Gra zyskała uznanie ze względu na charakterystyczną grafikę, dynamiczną rozgrywkę oraz przyjemny styl animacji postaci. Seria skupia się na przygodach postaci o imieniu Fancy Pants, który wyrusza na wyprawę, skacząc, biegając i walcząc z przeciwnikami w kolorowym świecie pełnym ekscytujących wyzwań.

Flappy Bird flash

Flappy Bird

Flappy Bird to prosta, ale uzależniająca gra typu "endless runner" stworzona przez wietnamskiego programistę Dong Nguyena. Gra zyskała ogromną popularność ze względu na swoją trudność, minimalistyczną estetykę i prostotę rozgrywki. Flappy Bird stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w historii gier mobilnych.

Icy Tower

Icy Tower

Icy Tower to popularna darmowa gra komputerowa platformowa. Gra została stworzona przez szwedzkiego dewelopera gier Free Lunch Design. Celem gry jest wspinaczka po wieży, skacząc z jednego "piętra" na następne i dążenie do jak najwyższego punktu, bez spadania i wypadania poza ekran.

Kingdom Rush

Kingdom Rush

Kingdom Rush to jedna z najwybitniejszych gier typu flash w gatunku tower defense, stworzona przez Ironhide Game Studio. Gra zdobyła szerokie uznanie za swoją innowacyjność, wciągającą rozgrywkę i bogactwo elementów strategicznych. W Kingdom Rush gracze wcielają się w rolę dowódcy armii, który stoi na straży swojego królestwa i musi umiejętnie rozmieścić wieże obronne, aby powstrzymać fale wrogów.

https://pegasus-online.pl/gry/flash/flight-of-the-hamsters-online

Latające Chomiki

Flight of the Hamsters to zabawna gra flash, w której katapultujesz urocze małe chomiki w niebo i obserwujesz, jak daleko mogą polecieć. Gra polega na wystrzeliwaniu chomików jak najwyżej i jak najdalej, korzystając z różnych narzędzi i power-upów.

Swords and Sandals 2

Miecze i Sandały 2

Swords and Sandals 2 to popularna gra typu flash, która przenosi graczy do świata antycznego Rzymu, gdzie stają się gladiatorami walczącymi o sławę, honor i wolność. Gra zdobyła uznanie za swoją prostotę, a jednocześnie głęboką mechanikę walki i rozwijania postaci, co sprawia, że jest jedną z najbardziej kultowych gier tego typu.

Fireboy & Watergirl - The Forest Temple

Ogień i Woda 1: Leśna Świątynia

Fireboy and Watergirl in The Forest Temple w Polsce znana pod tytułem Ogień i Woda 1: Leśna Świątynia to popularna gra logiczna z elementami platformówki, która zdobyła ogromną popularność wśród fanów gier przeglądarkowych. Gra skupia się na unikalnej współpracy między dwiema postaciami – Fireboy, reprezentującym ogień, i Watergirl, reprezentującą wodę. Razem muszą pokonywać trudne poziomy, zbierać kryształy i rozwiązywać zagadki w leśnej świątyni.

Red Ball 4 flash

Red Ball 4

Red Ball 4 to ekscytująca i kolorowa gra platformowa. Gracze wcielają się w rolę czerwonej piłki, której zadaniem jest ocalenie świata przed złowrogimi kwadratami które chcą zamienić Ziemię w kwadrat. Turlaj się, skacz i odbijaj przez 75 ekscytujących poziomów pełnych przygód.

Ślimak Bob 1

Ślimak Bob 1

Snail Bob 1 to urocza i pełna przygód gra logiczna, która opowiada o podróży ślimaka Boba, który szuka nowego miejsca do zamieszkania. Gra oferuje nie tylko przyjemną rozgrywkę, ale także skupia się na kreatywnym rozwiązaniu problemów.

Strikeforce Kitty 2

Strikeforce Kitty 2

Strikeforce Kitty 2 to urocza i wciągająca gra typu flash, której akcja toczy się w świecie kotów i lisów. Gracze wcielają się w rolę dowódcy grupy małych bohaterów, którzy wyruszają na wyprawę, aby ocalić królową kotów. Gra łączy w sobie elementy platformowe, akcji oraz rozbudowanego systemu kolekcjonowania i ulepszania postaci.

Strona 1 z 2