Cactus McCoy and the Curse of Thorns

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Cactus McCoy and the Curse of Thorns online

Opis gry

Cactus McCoy and the Curse of Thorns to dynamiczna i ekscytująca gra platformowa, która przenosi graczy w pełen przygód świat westernu. Gracz wciela się w postać Cactus McCoy, awanturnika, który przypadkowo zostaje przeklęty przez tajemniczy złoty kaktus. Teraz musi zmierzyć się z różnorodnymi przeciwnikami aby pokonać klątwę, zdobywając skarby i odkrywając tajemnice na swojej drodze.

Fabuła

W Cactus McCoy 1 gracz wciela się w postać poszukiwacza skarbów, Cactus McCoy’a, który zostaje przeklęty po kradzieży starożytnej relikwii. Przekleństwo zamienia McCoy’a w kaktusa i zmusza go do szukania sposobu na odwrócenie klątwy i przywrócenie swojej ludzkiej postaci.

Rozgrywka

Cactus McCoy to bohater wyposażony w różnorodne umiejętności walki, które musi wykorzystać do pokonania przeciwników i przejścia przez rozbudowane poziomy. Gra oferuje dynamiczne starcia, różnorodne wrogie postacie oraz wyzwania logiczne do rozwiązania. Gracz może także zbierać różne bronie i przedmioty, aby wzmocnić swojego bohatera w trakcie podróży. McCoy walczy głównie za pomocą swoich kolczastych pięści ale może znaleźć min. bronie do walki wręcz jak rurki, siekiery czy bicz z żywego węża oraz dystansowe jak shotgun, bazooka, pistolet, minigun, wiśniowe bomby czy lampy naftowe podpalające przeciwników.

Gracz może ulepszać umiejętności McCoy’a, takie jak uderzanie, machanie, strzelanie, rzucanie lub chłostanie, za pomocą zdobytej gotówki na koniec każdego poziomu.

Cechy gry

  • Westernowa Przygoda: Gra przenosi graczy w klimatyczny świat westernu, pełen niebezpieczeństw i tajemnic.
  • Różnorodność Umiejętności: Cactus McCoy posiada różne umiejętności walki i zdolności specjalne, które można wykorzystać w starciach.
  • Klątwa Złotego Kaktusa: Główny wątek fabularny obejmuje klątwę, którą bohater musi pokonać, zdobywając skarby i walcząc z przeciwnikami.
  • Zbieranie Przedmiotów: Gracz może zdobywać nowe bronie i przedmioty, aby zwiększyć siłę i umiejętności Cactus McCoya.

Historia

Cactus McCoy and the Curse of Thorns to gra stworzona przez serię Flipline Studios. Gra zdobyła uznanie za swój oryginalny styl artystyczny, wciągającą rozgrywkę i ciekawą fabułę, co przyczyniło się do jej popularności wśród graczy online.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 2011
  • Twórcy: Flipline Studios
  • Gatunek: Gra platformowa, Akcja
  • Platformy: Gry przeglądarkowe flash
  • Ilość graczy: 1

Gameplay z Cactus McCoy and the Curse of Thorns

Postaw mi kawę na buycoffee.to