Crash Bandicoot - The Huge Adventure / XS

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Crash Bandicoot - The Huge Adventure / Crash Bandicoot XS

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 2002
  • Gatunek: Platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Universal Interactive
  • Platforma: Game Boy Advance

Opis gry

Crash Bandicoot: The Huge Adventure, znana również jako Crash Bandicoot XS w Europie, to gra platformowa wydana w 2002 roku na konsolę Game Boy Advance. Jest to siódma część serii gier Crash Bandicoot i pierwsza gra z tej serii wydana na konsolę przenośną. Gra opowiada historię Crasha, który musi uratować Ziemię po tym jak zły Doktor Neo Certex sprowadził Ziemię do mikroskopijnych rozmiarów. Crash musi zebrać Kryształy, aby zasilić urządzenie, które przywróci Ziemi właściwy rozmiar, pokonując po drodze Doktora Cortexa i jego sługusów.

Mechanika rozgrywki

Rozgrywka polega na przemierzaniu różnorodnych poziomów, pokonywaniu przeciwników i zbieraniu owoców w charakterystycznym stylu Crash Bandicoot. Gracze muszą skakać, wirować i atakować wrogów, unikając jednocześnie pułapek i przeszkód. Gra oferuje również unikalne zdolności i modyfikacje Crash'a, które pomagają mu w walce z coraz trudniejszymi przeciwnikami.

Przygoda w kieszonkowym formacie

The Huge Adventure przynosi pełnowymiarową akcję platformową na konsolę Game Boy Advance. Gracze mają możliwość eksplorowania różnorodnych lokacji, od tropikalnych plaż po lodowce i śnieżne szczyty. W trakcie gry Crash stanie przed różnorodnymi wyzwaniami i napotka na swojej drodze zarówno przyjaciół, jak i wrogów.

Crash Bandicoot XS w akcji - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to