Dragon Ball: Advanced Adventure

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Opis gry

Dragon Ball: Advanced Adventure to gra na Game Boy Advance wydana w 2004 roku, oparta na serii Dragon Ball. W trybie fabularnym gra opowiada historię oryginalnej mangi, przedstawiając przygody młodego Goku aż do walki z Królem Piccolo.

Rozgrywka

W grze Dragon Ball: Advanced Adventure gracze będą eksplorować różnorodne lokacje znane z anime, walcząc z przeciwnikami i bossami. System walki opiera się na bijatyce, a Goku może wykorzystywać różne ciosy i techniki walki, w tym charakterystyczny Kamehameha. Gracze będą także rozwiązywać łamigłówki, odblokowywać nowe postacie i odkrywać liczne sekrety. Gra zawiera wiele trybów gry, w tym tryb jednego gracza, tryb dla wielu graczy i tryb dodatkowy. W trybie jednego gracza gracz może przejść przez historię Goku, zbierając specjalne przedmioty i walcząc z wrogami. Po ukończeniu trybu fabularnego gracz odblokowuje możliwość gry jako Krillin.

Multiplayer

W trybie dla wielu graczy gracze mogą rywalizować ze sobą w walce jeden na jednego, wybierając spośród 30 grywalnych postaci. W trybie dodatkowym gracz może ponownie odwiedzić poziomy z trybu fabularnego i odblokować nowe przedmioty i minigry.

Graj online

Zagraj online w grę Dragon Ball: Advanced Adventure wydaną w 2006 roku na konsolę do gier Game Boy Advance w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Dragon Ball: Advanced Adventure

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 2004 rok
  • Gatunek: Akcja, bijatyka
  • Ilość graczy: 1 - 2 (tryb wieloosobowy)
  • Wydawca: Atari
  • Platforma: Game Boy Advance (GBA)

Film z rozgrywki Dragon Ball: Advanced Adventure

Postaw mi kawę na buycoffee.to