Dragon Ball Z: Buu's Fury

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Dragon Ball Z: Buu's Fury online

Opis gry

Dragon Ball Z: Buu's Fury to trzecia gra w serii Dragon Ball Z na platformę Game Boy Advance, oparta na popularnym anime "Dragon Ball Z". Gra kontynuuje historię z poprzednich części, oferując ekscytującą przygodę w uniwersum Dragon Ball, w której gracze wcielają się w postacie znanego uniwersum akcji i walki. Jest to kontynuacja bestsellerowej gry Dragon Ball Z: The Legacy of Goku II firmy Atari i trzecia i ostatnia gra wideo z serii Legacy of Goku.

Fabuła gry

Dragon Ball Z: Buu's Fury rozpoczyna się od sagi Other World Tournament i kontynuuje przez sagę Kid Buu, ostatni rozdział w historii Dragon Ball Z. W grze, która łączy elementy gry akcji i RPG z eksploracją, przeciwnikami, bossami, zagadkami i questami, twoim ostatecznym celem jest pokonanie Buu. Możesz wybrać najlepszą postać - Goku, Vegeta, Gohan, Goten lub Trunks - na każdą misję, tworzyć postacie fuzji, gdy jest to konieczne, i uruchamiać potężne kombinacje ataków i super ruchów. Każdy bohater ma swoje unikalne zdolności i specjalne moce, ale cechuje się tym samym stylem sztuk walki.

Gra zawiera również sceny z filmów Dragon Ball Z: Broly - Second Coming i Dragon Ball Z: Fusion Reborn. Każda "sekcja" gry jest przedstawiona w formacie Rozdział/Epizod. W grze jest 12 rozdziałów.

Rozgrywka

Dragon Ball Z: Buu's Fury oferuje rozgrywkę typową dla gier akcji RPG. Gracz kontroluje postacie z uniwersum Dragon Ball Z, walcząc z wrogami, trenując, zdobywając nowe umiejętności i rozwijając postaci podczas podróży przez różne lokalizacje. Gracz eksploruje różne lokacje, rozwiązuje zagadki, zbiera przedmioty oraz prowadzi starcia, zyskując doświadczenie i zdolności podczas rozwoju postaci.

Cechy gry

  • Postacie Dragon Ball Z: Gracze mogą kontrolować popularne postacie z serii, takie jak Goku, Gohan, Vegeta i inne.
  • Walki i umiejętności: Gra oferuje różnorodne umiejętności, ataki specjalne i możliwość trenowania postaci, rozwijając ich moc.
  • Przygoda i eksploracja: Gracz podróżuje przez różne lokacje z serii Dragon Ball Z, wykonując misje, walcząc z wrogami i odkrywając tajemnice uniwersum.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 14 września 2004
  • Gatunek: Akcja, RPG
  • Wydawca: Atari, Infrogames
  • Platforma: Game Boy Advance
  • Ilość graczy: 1

Fragment rozgrywki z Dragon Ball Z: Buu's Fury (GBA)

Postaw mi kawę na buycoffee.to