Dragon Ball Z: Supersonic Warriors

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Dragon Ball Z: Supersonic Warriors

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 2004
  • Gatunek: Bijatyka
  • Ilość graczy: 1 - 2 (tryb wieloosobowy wymaga karty Game Link)
  • Wydawca: Atari
  • Platforma: Game Boy Advance

Opis gry

Dragon Ball Z: Supersonic Warriors to bijatyka oparta na popularnym anime i mandze "Dragon Ball Z". Gra została wydana w 2004 roku na GBA przez Atari. Gra przenosi graczy do uniwersum, gdzie mogą wcielić się w ulubionych bohaterów i przeciwników z serii, stawiając czoła w dynamicznych pojedynkach, w których wykorzystują swoje niezwykłe umiejętności i techniki.

Mechanika rozgrywki

Rozgrywka koncentruje się na pojedynkach w trójwymiarowym środowisku, gdzie gracze walczą ze sobą, wykonując różnorodne ataki, kombo i specjalne umiejętności charakterystyczne dla postaci. Każda postać ma unikalny zestaw ruchów i zdolności, co pozwala na dostosowanie stylu walki do własnych preferencji.

Tryby gry

Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, w tym tryb fabularny, w którym gracze mogą przeżyć historię swoich ulubionych postaci z uniwersum "Dragon Ball Z". Tryb Arcade pozwala na szybkie pojedynki, a tryb Treningowy umożliwia doskonalenie umiejętności i poznawanie nowych ruchów.

Ulubione postacie i transformacje

Gracze mają możliwość wybierania z bogatej gamy postaci, takich jak Goku, Vegeta, Gohan, Frieza, Cell, Majin Buu i wielu innych. Dodatkowo, postacie mogą przekształcać się w bardziej potężne formy w trakcie walki, co zwiększa zróżnicowanie taktyczne i dynamikę pojedynków.

Zapierające dech w piersiach walki

Dynamiczne walki pełne efektów specjalnych i przekształceń przenoszą graczy do świata "Dragon Ball Z" w sposób, który oddaje charakterystyczny styl walki z serii. Kombinacje ciosów i zdolności pozwolą osiągnąć przewagę nad przeciwnikami.

Supersonic Warriors w akcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to