Drill Dozer

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Drill Dozer online

Opis gry

Drill Dozer to dynamiczna gra platformowa wydana na konsolę GBA, rozwijana przez renomowane studio Game Freak, znane głównie z serii Pokémon. Gra oferuje unikalne podejście do rozgrywki, w której gracze wcielają się w rolę nieustraszonej bohaterki Jill, pilotującej specjalny mechanizm wiertniczy, Drill Dozer, w jej misji odzyskania skradzionego skarbu.

Fabuła gry

Akcja gry rozpoczyna się, gdy Jill, liderka gangu złodziei Drill Dozer, musi odzyskać diamentowy skarb, który został skradziony przez rywalizującą bandę złoczyńców. Wyposażona w Drill Dozera, wiertło, które może przenikać przez różnorodne przeszkody i materiały, Jill wyrusza na pełną emocji przygodę, starając się pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co należy do niej.

Rozgrywka

W grze Drill Dozer gracz kontroluje Jill i jej Drill Dozer. Wszystkie siedemnaście ogromnych etapów jest zalewanych przez wrogów, przeszkody i zagadki, które zmuszają Jill do korzystania z wiertła Drill Dozer w różnorodny sposób. Wiertło jest aktywowane poprzez naciśnięcie jednego z przycisków na ramieniu. Przycisk R obraca wiertło do przodu, a przycisk L obraca je do tyłu.

Rozproszone na całym etapie są czerwone skrzynki oznaczone żółtymi kluczami, które zawierają albo żetony, albo zdrowie. Każdy etap zawiera również dwie czerwone przekładnie, które ulepszają skrzynię biegów wiertła, pozwalając Jill przesunąć jej Drill Dozer do drugiego i trzeciego biegu. Im wyższy bieg, tym mocniejsze jest wiertło Drill Dozer i tym dłużej się obraca.

Na końcu każdego etapu (z wyjątkiem tajnych etapów), Jill musi stawić czoła ogromnemu bossowi i użyć swojego wiertła, aby wykorzystać i uszkodzić jego słaby punkt. W każdym świecie jest mini-boss i boss. Wszystkich bossów można pokonać, używając wiertła na różne sposoby.

Jedynym bossem, przy którym nie używa się wiertła, jest ostatnia walka z Croogiem. Drill Dozer rozpada się, a jedyną metodą ataku (i obrony) Jill są jej pięści. Ta ostatnia bitwa to jedyna bitwa, w której boss nie ma miernika zdrowia, ponieważ do pokonania go wystarczy jedno udane uderzenie.

Przyczepa Red Dozers służy jako "główne menu" Drill Dozer. Tutaj gracz może zapisać swój postęp, zbadać sprzęt Drill Dozer Jill, sprawdzić zgromadzone skarby lub odwiedzić sklep sklepikarza, aby kupić zbiorniki energii, ulepszenia wiertła i mapy do dostępu do żetonów.

Cechy gry

  • Unikalny mechanizm wiertniczy: Drill Dozer stanowi centralny element rozgrywki, pozwalając graczom na wiercenie, atakowanie i rozwiązywanie zagadek.
  • Różnorodność poziomów: Gra oferuje zróżnicowane poziomy, od mechanicznych fabryk, kanały po miejskie ulice, co dodaje różnorodności w eksploracji.
  • Wciągająca rozgrywka: Drill Dozer łączy w sobie dynamikę, wyzwania i emocjonującą narrację, zachęcając graczy do ciągłego eksplorowania kolejnych etapów gry.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 2005
  • Gatunek: Platformówka, Akcja
  • Wydawca: Game Freak
  • Platforma: Game Boy Advance
  • Ilość graczy: 1

Rozgrywka z Drill Dozer (GBA)

Postaw mi kawę na buycoffee.to