Grand Theft Auto Advance

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Grand Theft Auto Advance

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 2004 rok
  • Gatunek: Akcja, przygoda
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Rockstar Games
  • Platforma: Game Boy Advance

Opis gry

Grand Theft Auto Advance to gra akcji z otwartym światem, która przenosi graczy fikcyjnego miasta Liberty City, gdzie wcielają się w postać Mike'a. Gra oferuje otwarty świat, w którym gracze mogą eksplorować miasto, wykonywać różne misje oraz bawić się w nielegalne działania.

Rozgrywka

Gracze kontrolują Mike'a, który jest związany z przestępczym półświatkiem Liberty City. Rozgrywka polega na wykonywaniu różnych zadań, od prostych kradzieży po bardziej skomplikowane misje przestępcze. Istnieje wiele sposobów poruszania się po mieście, w tym pieszo, samochodem, motocyklem i innymi środkami transportu.

Elementy kryminalne

Gra GTA Advance zachowuje charakterystyczne dla serii elementy, takie jak kradzieże samochodów, bijatyki, pościgi policyjne i możliwość używania broni palnej. Gracze mogą również dostosować swoje pojazdy i zbierać różne przedmioty w trakcie rozgrywki.

Fabuła

Akcja gry dzieje się w 2000 roku, w mieście Liberty City. Główny bohater gry, Mike, wraz ze swoim przyjacielem Vinniem postanawia opuścić miasto. Brakuje im jednak pieniędzy na wyjazd, dlatego wykonują jeszcze kilka zadań dla swoich pracodawców – mafii. Tuż przed opuszczeniem miasta, Vinnie ginie w zamachu bombowym. Większość gry opiera się na poszukiwaniach zabójcy przez Mike'a i jego współpracy z różnymi ludźmi, związanymi ze światem przestępczym miasta.

Grafika oraz podobieństa do innych GTA

Podobnie jak pierwsze gry z serii, Grand Theft Auto Advance jest grą dwuwymiarową z elementami trójwymiarowymi; w dwóch wymiarach ukazana jest większość świata gry, pojazdy oraz postacie, zaś w trójwymiarze – budynki. Gra zawiera też wiele elementów z nowszych gier z serii – większość broni, misje poboczne (Vigilante, Paramedic i inne), HUD oraz radar, które pojawiły się po raz pierwszy w GTA III.

Film z przejścia gry Grand Theft Auto Advance - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to