Metroid: Zero Mission online

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Metroid: Zero Mission online

Opis gry

Metroid: Zero Mission to niezwykły remake klasycznego tytułu Metroid, wydany na przenośną konsolę GBA. Gra została stworzona jako ulepszona wersja oryginału z 1986 roku, oferując nowe poziomy, poprawioną grafikę i rozbudowaną fabułę. Gracz wciela się w postać intergalaktycznej łowczyni, Samus Aran, która eksploruje tajemniczą planetę Zebes w celu pokonania złowrogiego przeciwnika, Ridleya, i złamania mocy organizacji kosmicznych piratów, Space Pirates.

Metroid: Zero Mission to coś więcej niż zwykły remake - dodaje nowe przedmioty, dodatkowe obszary, mini-bossów, poziomy trudności i dodaje głębi fabule, która bada przeszłość Samus. Gra otrzymała uznanie za swoją nową zawartość, grafikę, rozgrywkę i ulepszenia w stosunku do oryginału.

Fabuła gry

Metroid: Zero Mission rozpoczyna się, gdy Samus Aran otrzymuje zadanie zniszczenia bazy piratów na planecie Zebes. Podczas misji odkrywa tajemnicze laboratorium, gdzie znajduje Metroida, niebezpiecznego organizmu zdolnego do kontrolowania mocy kosmicznej energii. W trakcie rozgrywki gracz dowiaduje się o tajemniczych powiązaniach Samus z Metroidami i stawia czoła różnorodnym wrogom, odkrywając sekrety tajemniczej planety.

Rozgrywka

Metroid: Zero Mission to gra akcji i eksploracji, w której gracz przemierza rozległe poziomy, rozwiązując zagadki, pokonując przeciwników i zdobywając nowe umiejętności. Samus może modyfikować swoje uzbrojenie i pancerz, odblokowując dostęp do wcześniej niedostępnych obszarów. Gra kładzie duży nacisk na eksplorację, a nieliniowa struktura poziomów zachęca do powrotów na wcześniejsze lokacje w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i sekretów.

Cechy gry

  • Ewolucja postaci: Gracz rozwija zdolności Samus, odblokowując nowe umiejętności i ulepszając jej pancerz i uzbrojenie.
  • Nieliniowa eksploracja: Metroid: Zero Mission zachęca do powtarzania obszarów, odkrywania nowych ścieżek i ukrytych tajemnic.
  • Poprawiona grafika: Gra wykorzystuje potencjał Game Boy Advance, prezentując ulepszoną grafikę w porównaniu do pierwowzoru.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 9 lutego 2004
  • Gatunek: Akcja, Przygodowa
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: Game Boy Advance
  • Ilość graczy: 1

Rozgrywka z Metroid: Zero Mission (GBA)

Postaw mi kawę na buycoffee.to