EarthBound 3 PL

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

EarthBound 3 (Mother 3) PL online

Opis gry

Mother 3 to japońska gra fabularna, która została wydana na przenośną konsolę GBA. Jest to trzecia odsłona serii Mother, znanej również jako EarthBound poza Japonią. Gra została stworzona przez Shigesato Itoi i zyskała uznanie za swoją innowacyjną narrację, unikalny styl artystyczny oraz głęboką, emocjonalną fabułę.

Fabuła gry

Gra dotyka tematów takich jak przyjaźń, rodzina, miłość i żałoba. Mother 3 jest znana ze swojej głębokiej, czasem melancholijnej fabuły, która wzbudza silne emocje u graczy.

Mother 3, rozgrywa się na fikcyjnych Wyspach Nowhere, nieokreśloną ilość czasu po wydarzeniach z Mother 2. Akcja gry rozpoczyna się od bliźniaków, Lucasa i Clausa, oraz ich matki Hinawy, którzy przygotowują się do powrotu do domu, do wioski Tazmily, po odwiedzinach u ojca Hinawy, mieszkającego na północnych krańcach Wysp.

Pewnego dnia wioskę atakuje Armia Świń (Pig Mask Army), co daje początek wielkiej przygodzie młodego chłopca. Na pierwszy rzut oka, gra posiada styl graficzny przyjazny młodszym odbiorcom, ale pod tą powierzchownością kryje się poważna historia, która opowiada między innymi o konsekwencjach nowoczesności, moralnej dwuznaczności podejmowanych decyzji i psychologii człowieka.

Rozgrywka

Mother 3 oferuje klasyczną rozgrywkę gier fabularnych, gdzie gracz eksploruje świat, rozmawia z postaciami, rozwiązuje zagadki i stacza turowe walki z przeciwnikami. Walki są dynamiczne, a gracz musi wykorzystać strategię w korzystaniu z różnych umiejętności i przedmiotów. Mother 3 wprowadza jeden nowy patent do formuły serii - trzaskanie combosów w rytm muzyki lecącej w tle. Jeśli zaatakujemy w odpowiednim momencie, podopieczny wykona dodatkowy cios/ciosy. Maksymalnie combo może się składać z szesnastu uderzeń.

Rozgrywka w Mother 3 jest podobna do poprzednich gier z serii. Gracz kontroluje postacie, które eksplorują dwuwymiarowy świat gry, głównie pokazany z perspektywy z góry. Podczas eksploracji świeta, gracz może rozmawiać z postaciami niezależnymi, zdobywać przedmioty lub napotykać wrogów. Wygrane bitwy przeciwko wrogom dają punkty doświadczenia , które są wymagane do awansowania na wyższy poziom. Awansowanie na wyższy poziom postaci trwale zwiększa jej indywidualne atrybuty, takie jak maksymalne punkty życia (HP), punkty mocy (PP), atak i obrona.

Cechy gry

  • Emocjonalna fabuła: Mother 3 znana jest z głębokiej, poruszającej historii, która angażuje graczy na wielu poziomach emocjonalnych.
  • Unikalny styl artystyczny: Gra charakteryzuje się oryginalną estetyką, łączącą elementy komiksu i surrealizmu.
  • System walki "combo": Gracz musi naciskać przycisk ataku w rytm muzyki, co dodaje element interakcji podczas walki.
  • Świat do odkrywania: Eksploruj różnorodne lokacje, rozmawiaj z postaciami i rozwiązuj zadania poboczne, aby poznać pełną historię świata gry.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 20 kwietnia 2006 (Japonia)
  • Gatunek: Gra fabularna
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: Game Boy Advance
  • Ilość graczy: 1
  • Tłumaczenie PL: Voxar

Gameplay z Mother PL 3 (GBA)

Postaw mi kawę na buycoffee.to