Ninja Five-O

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Ninja Five-O

Podstawowe informacje

  • Data wydania: Kwiecień 2003 w Europie i Ameryce Północnej
  • Gatunek: Platformowa, Akcji
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Game Boy Advance

Opis gry

Ninja Five-O, znana w Europie jako Ninja Cop, to gra platformowa z elementami akcji, wydana na konsolę Game Boy Advance w kwietniu 2003 roku przez Hudson Soft i Konami. Gracz wciela się w postać Joe Osugi, ninja, który musi powstrzymać grupę terrorystyczną pod wpływem mistycznych masek. Gra została pozytywnie oceniona przez krytyków, ale nie odniosła sukcesu komercyjnego i jest często uważana za jedną z najbardziej poszukiwanych gier na konsolę przenośną GBA. Naostrz katanę i przygotuj shurikeny, czeka na Ciebie jedna z najlepszych gier o ninja.

Mechanika rozgrywki

Rozgrywka w Ninja Five-O polega na przemierzaniu poziomów i pokonywaniu przeszkód oraz wrogów. Gracz kontroluje Joe Osugi i może wykonywać różne ruchy, takie jak skakanie, bieganie, atakowanie wrogów i zbieranie przedmiotów. Poziomy są zróżnicowane i zawierają różne elementy, takie jak platformy, przeszkody, pułapki i wrogowie. Gracz musi pokonać wszystkie poziomy i uratować zakładników, aby ostatecznie powstrzymać grupę terrorystyczną.

Styl retro i akcja ninja

"Ninja Five-O" łączy klasyczny styl gier platformowych z akcją rodem z klasycznych historii ninja. Gra oferuje szybką akcję, zróżnicowane lokacje i wciągającą walkę, które przenoszą graczy w świat skrytego i pełnego niebezpieczeństw życia ninja.

Ninja Five-O w akcji - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to