One Piece

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Shonen Jump's One Piece online

Opis gry

One Piece, znane również jako Shonen Jump's One Piece, to gra platformowa 2D na konsolę Nintendo GBA. Gra jest oparta na anime "One Piece" i została opracowana przez Dimps oraz wydana przez Bandai 7 września 2005 roku. Jest to jedyna gra "One Piece", która została wydana tylko w USA, a pierwsza z dwóch, które nie zostały wydane w Japonii.

W grze wcielasz się w postać Monkey D. Luffy'ego i przeżywasz przygody na Grand Line w poszukiwaniu słynnego skarbu, "One Piece". Używaj swoich elastycznych zdolności Gum-Gum, aby pokonać marines i innych piratów, których spotkasz na swojej drodze.

Podobnie jak w pierwszej grze "One Piece", główna gra obejmuje sagę East Blue. Kontrolujesz Monkey D. Luffy'ego przez poziomy w stylu platformówki, z systemem combo obsługiwanym jednym przyciskiem. Roronoa Zoro i inni członkowie załogi mogą być używani jako przywołania, a w trybie fabularnym pojawia się łącznie 15 postaci. W grze występuje 12 różnych bossów, takich jak Buggy i Smoker. W grze pojawiają się przedmioty, które występują w mandze i anime, używane jako skarby do zebrania, które gracz może odwiedzić już oczyszczone etapy, aby znaleźć. Etapy mają również interaktywne obiekty środowiskowe.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 2005
  • Gatunek: Platformówka, przygodowa
  • Wydawca: Bandai
  • Platforma: Game Boy Advance
  • Ilość graczy: 1

Fragment rozgrywki z Shonen Jump's One Piece (GBA)

Postaw mi kawę na buycoffee.to