Pokemon Ruby

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Pokemon Ruby Version GBA

Opis gry

Pokemon Ruby to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę Game Boy Advance (drugą jest Pokemon Sapphire). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów. Fabuła rozgrywa się w regionie Hoenn, który oferuje wiele nowych Pokemonów do złapania i treningu. Głównym celem gry jest zbieranie różnych gatunków Pokemonów, trenowanie ich, zdobywanie odznak od liderów sal i rywalizacja w Lidze Pokemonów. W międzyczasie gracz musi stawić czoła tajemniczej organizacji znanej jako Team Aqua, która ma złe zamiary wobec legendarnego Pokemona Kyogre. Pokemon Ruby należy do trzeciej generacji Pokemon.

Rozgrywka

Podczas rozgrywki gracze przemierzają różne miasta, jaskinie, lasy i tajemnicze miejsca w poszukiwaniu dzikich Pokemonów. Gra oferuje setki różnych Pokemonów, z których każdy ma unikalne umiejętności i typy. Trenowanie Pokemonów i tworzenie zróżnicowanego zespołu staje się kluczowym elementem rozgrywki. W Pokemon Ruby wprowadzono kilka nowych funkcji, takich jak zdolność Double Battle, która pozwala na walkę z dwoma Pokemonami jednocześnie. Jednocześnie dodano aż 135 nowych Pokemonów. Gra posiada również wiele ukrytych tajemnic, legendarnych Pokemonów i możliwość wymiany Pokemonów z graczami przy użyciu Game Boy Advance Link Cable.

Grafika

Choć Pokemon Ruby zachował klasyczny pikselowy styl znany z poprzednich gier Pokemon, to jednak na konsoli Game Boy Advance prezentuje się znacznie lepiej niż wcześniejsze tytuły. Kolorowa grafika i animacje Pokemonów sprawiają, że świat gry jest dużo bardziej atrakcyjny wizualnie.

Tryb wieloosobowy

"Pokemon Ruby" umożliwia rywalizację i wymianę Pokemonów z innymi graczami za pomocą Game Boy Advance Link Cable. To daje możliwość stworzenia zespołu Pokemonów i rywalizacji w trybie wieloosobowym, co dodaje jeszcze więcej głębi rozgrywce.

Graj online

Zagraj online w grę "Pokemon Ruby" wydaną w 2003 roku na konsolę Game Boy Advance w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 21 marca 2003
  • Gatunek: Gra fabularna
  • Ilość graczy: 1-4 (tryb wieloosobowy za pomocą Game Boy Advance Link Cable)
  • Wydawca: Nintendo, The Pokemon Company
  • Platforma: Game Boy Advance (GBA)

Film z rozgrywki Pokemon Ruby

Postaw mi kawę na buycoffee.to