Sonic Advance 3

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Sonic Advance 3 online

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 7 czerwca 2004
  • Gatunek: Platformowa
  • Wydawca: Sega
  • Platforma: Game Boy Advance
  • Ilość graczy: 1-2 (tryb wieloosobowy wymaga dodatkowych kart)

Opis gry

Sonic Advance 3 kontynuuje przygody niebieskiego jeża, Sonica, w świecie pełnym szybkich akcji, platformowych wyzwań i niebezpiecznych wrogów. Gra została wydana na konsolę Game Boy Advance i jest trzecią częścią serii Sonic Advance. Gracz kontroluje jedną z pięciu postaci jednocześnie z drugą jako pomocnikiem; alternatywnie, drugi gracz dołącza i każdy kontroluje swoją postać. Gra została później wydana dla konsoli Wii U 's Virtual Console w Japonii w maju 2016 roku.

Fabuła

Gra Sonic Advance 3 opowiada o Sonicu, Tailsie, Knucklesie, Amy i Cream, którzy starają się powstrzymać Dr. Eggmana i jego robota Gemerla przed budową imperiów na każdym z siedmiu fragmentów, na które Eggman podzielił Ziemię. Rozgrywka jest szybkim platformerem 2D, który odbywa się na siedmiu strefach, każda podzielona na trzy akty i walkę z bossem. Gra pozwala jednemu lub dwóm graczom sterować dowolnymi dwoma z pięciu postaci; każda z nich ma różne zdolności, które pozwalają graczom na różny dostęp do części poziomów.

Graj online

Zagraj online w grę Sonic Advance 3 wydaną w 2004 roku na konsolę Game Boy Advance w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki gry Sonic Advance 3