Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Zagraj w legendarne gry online na konsolę Sega Megadrive / Genesis.

Alien 3 Genesis/Megadrive

Alien 3

Akcja Alien 3 osadzona jest po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Alien 3". Gracz wciela się w rolę Ellen Ripley, która zostaje uwięziona na więziennej kolonii pełnej Obcych. W środku tego klaustrofobicznego środowiska, Ripley musi nie tylko przeżyć ataki obcych, ale również odkryć tajemnice związane z ich obecnością na kolonii.

Altered Beast Megadrive / Genesis

Altered Beast

Altered Beast to gra beat 'em up z 1988 roku, opracowana i wyprodukowana przez Segę. Gra rozgrywa się w starożytnej Grecji i opowiada historię postaci wybranej przez Zeusa, aby uratować jego córkę Atenę przed władcą demonicznego podziemia, Neffem.

Animaniacs Megadrive / Genesis 1994

Animaniacs

W grze wcielasz się w postać jednego z trzech bohaterów: Yakko, Wakko lub Dot, którzy postanowili otworzyć sklep z popkulturowymi pamiątkami, aby zbliżyć się do swoich ulubionych gwiazd filmowych.

Asterix and the Power of The Gods Genesis / Megadrive

Asterix and the Power of The Gods

Asterix and the Power of The Gods to gra platformowa wydana na konsolę Sega Genesis/Mega Drive. Bazując na popularnych komiksie "Asterix and the Chieftain’s Shield" i animacjach z serii Asterix, gra przenosi graczy do świata Galów, oferując pełne humoru przygody z kultowymi postaciami.