Blades of Vengeance

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Blades of Vengeance

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformowa / Akcja
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Platforma: Sega Mega Drive

Opis gry

Blades of Vengeance to dynamiczna gra platformowa o akcji osadzonej w mrocznym świecie fantasy. Gracze wcielają się w rolę bohatera i przemierzają różnorodne poziomy, walcząc z przeciwnikami i rozwiązując zagadki, by ocalić świat od mrocznych sił.

Fabuła

Akcja gry toczy się w krainie ogarniętej chaosami, gdzie mroczne siły zagrażają pokojowi i harmonii. Gracze przejmują kontrolę nad jednym z trzech bohaterów, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności. Celem jest pokonanie złowrogich przeciwników i przywrócenie równowagi w świecie.

Mechanika rozgrywki

Gra oferuje klasyczną platformową mechanikę, gdzie gracze przemierzają różnorodne poziomy, pokonują przeciwników i zbierają przedmioty. Każdy z trzech dostępnych bohaterów ma inny styl walki i zestaw umiejętności, co pozwala na zróżnicowaną rozgrywkę.

Postacie i umiejętności

Gracze mogą wybierać spośród trzech postaci: wojownika z mieczem, łowcy z łukiem i maga. Każda postać ma własne umiejętności i style walki, co wpływa na strategię i taktykę w trakcie rozgrywki.

Atmosfera fantasy

Blades of Vengeance przenosi graczy do mrocznego i tajemniczego świata fantasy, pełnego magicznych stworzeń, potworów i niebezpieczeństw. Klimat gry tworzy niepowtarzalną atmosferę, która wprowadza graczy w świat pełen przygód i wyzwań.

Film z przejścia Blades of Vengeance - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to