Boogerman: A Pick and Flick Adventure

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Boogerman: A Pick and Flick Adventure

Opis gry

Boogerman: A Pick and Flick Adventure to nietypowa platformowa gra przygodowa, która wyróżnia się swoim toaletowym humorem. Gracze wcielają się w postać ekscentrycznego superbohatera o imieniu Boogerman, który potrafi walczyć i przezwyciężać przeciwników za pomocą swoich niekonwencjonalnych zdolności.

Fabuła

Głównym celem Boogermana jest uratowanie Ziemi przed złowrogim wrogiem o imieniu Booger Meister, który próbuje zanieczyścić świat nieprzyjemnymi wydzielinami. Boogerman musi wyruszyć na pełną humoru przygodę, by powstrzymać plany Booger Meistera i przywrócić czystość na Ziemi.

Pierdź, bekaj i smarkaj

Gra oferuje tradycyjną platformową mechanikę, w której gracze przemierzają różnorodne poziomy, skacząc, atakując przeciwników i rozwiązując zagadki. Unikalność "Boogermana" polega na tym, że jego główne ataki opierają się na... wydzielaniu (nomen omen) gazów. Wrógów pozbywamy się za pomocą siarczystych pierdów i beknięć, można też rzucać zawartością wyciągniętą z nosa. To humorystyczne podejście do walki i interakcji z otoczeniem nadaje grze unikalny charakter. Zamiast odpowiednika monet z Mario zbieramy tu przepychacze do klozetu.

Humorystyczna Rozgrywka

"Boogerman" wykorzystuje swój niecodzienny koncept do stworzenia humorystycznej i czasami absurdalnej rozgrywki. Humor jest obecny zarówno w mechanice, jak i w elementach wizualnych, co nadaje grze unikalny styl.

Gameplay z gry Boogermanem

Postaw mi kawę na buycoffee.to