Chuck Rock II: Son of Chuck

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Chuck Rock II: Son of Chuck

Opis gry

Chuck Rock II: Son of Chuck to kontynuacja popularnej platformówki Chuck Rock, która przenosi graczy w czasie i pozwala wcielić się w syna głównego bohatera, Chucka Rocka Jr. Wcielasz się w małego chłopca z maczugą, który wyrusza na niebezpieczną przygodę, aby uratować swojego ojca, który został porwany.

Poziomy

Poziomy w Chuck Rock II: Son of Chuck są bardzo zróżnicowane. Mały Chuck zwiedzi łąki, lasy prehistoryczną pustynię, jaskinie pełne lawy, lodową krainę oraz wybierze się w podróż tratwą po morzu aby ostatecznie trafić na tereny przemysłowe. Na końcu każdego poziomu Chuck zmierzy się z bossem.

Fabuła

Gra jest kontynuacją pierwszej części i rozpoczyna się krótko po jej zakończeniu. Po tym, jak Chuck Rock uratował swoją żonę, Ophelię Rock, przed tyranozaurem Garym Gritterem, Chuck i Ophelia mieli syna o imieniu Chuck Junior. Starszy Chuck pracuje w fabryce, gdzie rozwija umiejętność rzeźbienia samochodów z kamienia. Rywalizujący producent, Brick Jagger (gra słów na cześć wokalisty Rolling Stones, Micka Jaggera), zazdrości umiejętnościom Chucka i porywa go. Zadaniem Juniora jest uratowanie ojca.

Podsumowanie

Chuck Rock II: Son of Chuck to przyjemna platformówka, która kontynuuje przygody rodziny Rocków. Gra oferuje zarówno rozrywkę dla młodszych graczy, jak i dla tych, którzy chcą wrócić do nostalgii z czasów Sega Genesis / Sega Mega Drive.

Graj online

Zagraj online w Chuck Rock II: Son of Chuck na platformie Sega Genesis / Sega Mega Drive w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformówka
  • Wydawca: Core Design
  • Platforma: Sega Genesis / Sega Mega Drive
  • Liczba graczy: Gra jest przeznaczona dla jednego gracza.

Film z rozgrywki Chuck Rock II: Son of Chuck

Postaw nam kawę na buycoffee.to