Golden Axe 3

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Golden Axe III online

Opis gry

Golden Axe III to trzecia odsłona popularnej serii Golden Axe, zachowując charakterystyczną formułę walki, klasyczny styl fantasy i rozwiniętą rozgrywkę. Gra oferuje graczom możliwość wcielenia się w bohaterów, którzy wyruszają na niebezpieczną podróż, aby pokonać siły zła i przywrócić pokój w magicznym królestwie.

Fabuła gry

Akcja Golden Axe III rozgrywa się po wydarzeniach opisanych w poprzednich częściach serii. Królestwo jest ponownie zagrożone przez potężne siły mroku, a trzej bohaterowie: Kain Grinder, Sara Burn i Proud Cragger, muszą połączyć siły, aby pokonać nowego wroga i przywrócić harmonię w krainie. Gracz wyrusza na pełną niebezpieczeństw podróż, stawiając czoło hordom wrogów i potężnym bossom, aby ocalić królestwo.

Fabuła gry skupia się na Damud Hellstrike, Księciu Ciemności, który zabrał Złoty Topór i rzucił złe zaklęcie na wszystkich wojowników. Jednak jednemu z bohaterów udaje się złamać klątwę i zostaje wysłany, aby naprawić sytuację - zdjąć klątwę z innych, pokonać złoczyńcę i wrócić ze Złotym Toporem.

Rozgrywka

Golden Axe III oferuje klasyczną rozgrywkę beat 'em up, w której gracze poruszają się po różnych planszach, zwalczając przeciwników i zbierając broń. Gra umożliwia współpracę wielu graczy, co dodaje element wspólnej zabawy. Bohaterowie posiadają unikalne zdolności i ataki, a gracze mogą korzystać z różnych bronii znalezionych podczas przygody. Poza walką pieszą, gracze mogą również dosiadać potężnych stworzeń i używać ich umiejętności w walce.

Niektóre funkcje, które zostały usunięte w drugiej grze, zostały przywrócone w Golden Axe III. Szkodliwe krasnoludy z oryginalnej gry, które nosiły mikstury magiczne i jedzenie, powróciły zamiast wrogich magów z drugiej gry. Dodatkowe życia można zdobyć, uwalniając określoną liczbę więźniów rozproszonych po poziomach. Niektórzy więźniowie są uwięzieni w beczkach lub uwięzieni w kryształowych celach; inni są strzeżeni przez wroga, który musi zostać zabity, aby ich uwolnić.

Golden Axe III oferuje wiele nowych ruchów, w tym blokowanie, ataki z zamachem, ataki pociskami, specjalne ataki obronne i ofensywne, oraz uaktualniony system walki wręcz. Ponadto, niektóre postacie mają unikalne zdolności: Proud posiada rzut powietrzny, który zadaje poważne obrażenia, podczas gdy Chronos i Sarah mogą używać podwójnego skoku oraz odbicia od ściany. W trybie wieloosobowym postacie mogą wykonywać ataki zespołowe. W końcu każda postać ma super ruch, który wysyła pocisk przez ekran (z wyjątkiem Chronosa, który przeskakuje przez ekran w niepowstrzymanym ataku szarży).

Nowsze wydania Golden Axe 3

Gra Golden Axe III została później kilkakrotnie wznowiona, m.in. jako część Sega Genesis Collection na PlayStation 2 i PlayStation Portable, Sonic's Ultimate Genesis Collection na Xbox 360 i PlayStation 3, cyfrowo na Wii Virtual Console, oraz w

Cechy gry

  • Klasyczna rozgrywka beat 'em up: Wciel się w jednego z trzech bohaterów i zmierz się z hordami wrogów.
  • Współpraca wielu graczy: Gra umożliwia zabawę z przyjaciółmi, podczas której można razem stawiać czoła przeciwnościom.
  • Unikalne postacie: Każdy bohater posiada własne zdolności i ataki.
  • Zwierzęta do dosiadania: Doskakuj na potężne stworzenia, aby zwiększyć swoją siłę w walce.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 25 czerwca 1993
  • Gatunek: Beat 'em up
  • Wydawca: Sega
  • Platforma: Sega Genesis/Megadrive
  • Ilość graczy: 1-2

Gameplay z Golden Axe III (Genesis/Megadrive)

Postaw mi kawę na buycoffee.to