Lotus II R.E.C.S.

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Lotus II R.E.C.S.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Wyścigi
  • Wydawca: Gremlin Interactive
  • Platforma: Sega Genesis / Mega Drive
  • Ilość graczy: 1-2 (tryb współpracy lub rywalizacji)

Opis gry

Lotus II R.E.C.S. to kontynuacja popularnej serii gier wyścigowych "Lotus". Najważniejszą zmianą, która wyróżnia Lotus II RECS od jego poprzednika, jest wprowadzenie RECS (Race Environment Construction Set). RECS to losowy twórca tras dla Lotus II i jest to główna cecha gry. Jest to kolejna konwersja jednej z gier Lotus na PC, tym razem jest to Lotus III: The Ultimate Challenge. Gra zawiera 4 utwory muzyczne, jeden skomponowano specjalnie dla wersji na Genesis.

Samochody

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, Lotus II R.E.C.S. pozwala graczom wybierać spośród 3 samochodów sportowych marki Lotus - Lotus Espirit, Elan SE i Lotus M200, który w tamtym czasie był samochodem koncepcyjnym i wziąć udział w emocjonujących wyścigach na różnorodnych trasach.

R.E.C.S.

R.E.C.S. Daje graczom możliwość wyboru spośród 13 różnych środowisk i zmiany wielu zmiennych na trasie, takich jak dodawanie przeszkód, wzgórz, zakrętów, ostrości zakrętów oraz wybór pogody i pory dnia.

Zmienne warunki na trasie

W grze mamy system cyklu dobowego i różne warunki pogodowe. Możemy ścigać się w śnieżycy, deszczu, pełnym słońcu, wichurze czy we mgle.

Graj online

Zagraj online w Lotus II R.E.C.S. na konsoli Sega Genesis / Mega Drive i zmierz się o pierwsze miejsce na podium w emocjonujących wyścigach. Wybierz swój ulubiony samochód marki Lotus - Lotus Espirit, Elan SE i Lotus M200.

Film z rozgrywki gry Lotus II R.E.C.S.