Rocket Knight Adventures

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformówka
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Sega Genesis/Mega Drive
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Rocket Knight Adventures to gra platformowa z elementami strzelanki, która została opracowana i wydana przez Konami na Sega Genesis/Megadrive. Gra wciela się w postać Sparkstera, rycerza-oposa, który jest wyposażony w plecak rakietowy i miecz, który może emitować pociski energetyczne. Próbuje powstrzymać złe Imperium Devotindos, które chce złamać pieczęć potężnego statku kosmicznego.

Gra oferuje różnorodne poziomy pełne akcji, które zawierają wiele zagadek, pułapek i przeciwników do pokonania. Jednak prawdziwym atutem Sparkstera jest jego rakieta na plecach, która umożliwia mu wykonywanie potężnych ataków i skoków na duże odległości.

Sparkster ma ograniczoną ilość wytrzymałości, która zmniejsza się, gdy jest trafiony przez wrogów, pociski lub niebezpieczeństwa etapowe. Gracz straci jedno życie, jeśli pasek wytrzymałości się skończy, Sparkster wpadnie w bezdenną przepaść lub poza etap lub dotknie terenu powodującego natychmiastową śmierć.

Rocket Knight Adventures wyróżnia się również świetną oprawą audiowizualną. Muzyka jest znakomita, a grafika prezentuje się imponująco, wykorzystując możliwości konsoli Genesis/Mega Drive. Bohater, przeciwnicy i poziomy są kolorowe i dobrze animowane.

Rocket Knight Adventures to niezapomniana platformówka, która zapewniła wiele godzin zabawy fanom gier zręcznościowych i jest uważana za jedną z najlepszych produkcji na tę platformę.

Graj online

Zagraj online w grę Rocket Knight Adventures wydaną w 1993 roku na konsolę do gier Sega Genesis/Mega Drive w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki Rocket Knight Adventures