Toejam & Earl In Panic On Funkotron

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

ToeJam & Earl in Panic on Funkotron

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformowa
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Sega
  • Platforma: Sega Mega Drive

Opis gry

ToeJam & Earl in Panic on Funkotron to sequel popularnej gry ToeJam & Earl, wydanej również na konsolę Sega Mega Drive. Gra kontynuuje przygody kosmicznych postaci - ToeJama i Earla, na planecie Funkotron. Tym razem celem jest odnalezienie uciekinierów z kosmicznego więzienia i przywrócenie spokoju na planecie, która jest zaludniona przez różnorodne istoty.

Zarys fabularny

Podczas gdy pierwotna gra "ToeJam & Earl" była oparta na elemencie eksploracji i losowo generowanych poziomach, Panic on Funkotron zmieniła koncept na bardziej platformowy. ToeJam i Earl odkrywają, że niektóre złe postacie uciekły z kosmicznego więzienia i ukryły się na ich planecie. Celem jest schwytanie wszystkich uciekinierów i przywrócenie spokoju na Funkotronie.

Rozgrywka

W Panic on Funkotron gracze przemierzają platformowe poziomy, zbierając różne przedmioty i szukając ukrytych postaci. Gra oferuje elementy platformowe, takie jak skakanie po platformach, unikanie przeszkód i walka z wrogami. Gracze mogą wykorzystać specjalne umiejętności postaci, aby pokonać przeciwników i odkryć sekretne obszary.

Estetyka i muzyka

Gra utrzymana jest w charakterystycznym stylu komiksowym i nawiązuje do kultury hip-hopowej oraz popkultury lat 90. Zróżnicowany design postaci i otoczenia nadaje grze unikalny wygląd. Muzyka również odzwierciedla klimat gry, łącząc elementy funku i hip-hopu.

Wpływ na przemysł gier

ToeJam & Earl in Panic on Funkotron kontynuowała oryginalny i unikalny styl serii, wprowadzając jednocześnie nowe elementy gameplayu. Choć zmiana na bardziej tradycyjną platformówkę spotkała się z różnymi reakcjami fanów, gra nadal pozostaje kultowym tytułem, który wpisał się w historię konsoli Sega Mega Drive.

Film z przejścia gry ToeJam & Earl in Panic on Funkotron - gameplay