Banjo-Kazooie N64

Banjo-Kazooie

Gra przenosi graczy do kolorowego i uroczego świata, w którym wcielają się w postać lekkomyślnego niedźwiedzia Banjo i jego towarzysza, pyskatego dzięcioła o imieniu Kazooie. Razem próbują pokrzyżować plany złej Gruntilda, która chce stać się najpiękniejszą wiedźmą na świecie, aby to zrobić, zamierza porwać piękną siostrę Banjo, Tooty.

Banjo-Tooie N64

Banjo-Tooie

Tym razem gracze ponownie wcielają się w niedźwiedzia Banjo i jego towarzysza, ptaka Kazooie, którzy muszą stawić czoła nowemu złowrogiem - siostrze Gruntildy, Mingella. Mingella przywraca Gruntildę do życia, co stawia świat przed nowym zagrożeniem.

Beetle Adventure Racing 1999 N64

Beetle Adventure Racing

Beetle Adventure Racing to niezwykle urozmaicona gra wyścigowa, która wprowadza graczy w świat rajdów samochodowych na różnorodnych trasach. Wyróżniającym elementem tej gry jest to, że gracze kontrolują popularne samochody Volkswagena Beetle i rywalizują na różnych trasach, w tym na plaży, w lasach deszczowych i w ruinach miasta.

Dragon Ball Kart 64

Dragon Ball Kart 64

Świat Dragon Ball jest zagrożony, jedyna możliwość uratowania go to wygrana w wyścigu gokartów! Gra jest przeróbką Mario Kart 64. W grze mamy do wyboru: Goku, Frieza, Trunks, Krillin, Piccolo, Beerus, Vegeta oraz Cell. Trasy w grze dostały nowe tekstury aby pasować do uniwersum Dragon Ball. Warto sprawdzić!

F-Zero X Nintendo 64

F-Zero X

F-Zero X to kultowa gra wyścigowa, która przenosi graczy w futurystyczny świat szybkich i zaawansowanych pojazdów kosmicznych. Gra oferuje intensywne wyścigi na niesamowicie szybkich torach, gdzie gracze kierują futurystycznymi pojazdami, starając się osiągnąć pierwsze miejsce i pokonać rywali.

GoldenEye 007 1997 N64

GoldenEye 007

GoldenEye 007 na N64 to legendarne dzieło, które zrewolucjonizowało gry wideo i jest uważane za jedną z najlepszych gier FPS wszech czasów. Gra jest luźno oparta na filmie o Jamesie Bondzie pod tym samym tytułem.

Pokemon Stadium Nintendo 64

Pokemon Stadium

Pokémon Stadium to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych gier na konsoli Nintendo 64, która przenosi świat Pokémonów na duży ekran w imponujący sposób. Gra zachowuje wszystkie elementy, które uczyniły Pokémony takie popularne - łapanie, trenowanie i rywalizację z innymi trenerami Pokémonów - i przenosi je na wyższy poziom.

Pokemon Stadium 2 Nintendo 64

Pokemon Stadium 2

W grze Pokémon Stadium 2 możesz skonfrontować swoje drużyny Pokémonów w dynamicznych bataliach, w których strategia i wybór odpowiednich ataków odgrywają kluczową rolę. W grze tej występują wszystkie 251 Pokémony z pierwszej i drugiej generacji w pełnym 3D.

Resident Evil 2 N64

Resident Evil 2

Resident Evil 2 to klasyczna gra z gatunku survival horror, która przenosi graczy do mrocznego i przerażającego świata zombie. Gra jest drugą częścią kultowej serii "Resident Evil" i oferuje "głęboką" fabułę oraz intensywny gameplay. Akcja gry rozgrywa się w zrujnowanym mieście Raccoon City, które zostało opanowane przez zombiaki i inne potwory.

Super Smash Bros. N64

Super Smash Bros.

Super Smash Bros. to wyjątkowa bijatyka, która przedefiniowała gatunek, łącząc elementy walki i platformówek. Zapoczątkowała serię, w której postacie z różnych gier Nintendo rywalizują ze sobą na interaktywnych arenach. Gra umożliwia graczom wcielenie się w postacie z różnych gier Nintendo, takich jak Mario, The Legend of Zelda, Star Fox, Yoshi, Donkey Kong, Metroid, F-Zero, Mother, Kirby i Pokémon.

The Legend of Zelda: Majora's Mask PL

The Legend of Zelda: Majora's Mask to druga część słynnej serii The Legend of Zelda stworzonej przez Nintendo. Gra została wydana na konsolę Nintendo 64 i jest kontynuacją The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Majora's Mask wyróżnia się unikalnym stylem narracyjnym, mroczną atmosferą i złożonym systemem czasowym, co sprawia, że stanowi jedno z najbardziej niezapomnianych doświadczeń w historii gier video.

Strona 1 z 2