Banjo-Kazooie

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Banjo-Kazooie online

Opis gry

Banjo-Kazooie to klasyczna platformówka stworzona przez słynne studio Rare. Gra przenosi graczy do kolorowego i uroczego świata, w którym wcielają się w postać lekkomyślnego niedźwiedzia Banjo i jego towarzysza, pyskatego dzięcioła o imieniu Kazooie. Razem próbują pokrzyżować plany złej Gruntilda, która chce stać się najpiękniejszą wiedźmą na świecie, aby to zrobić, zamierza porwać piękną siostrę Banjo, Tooty.

W trakcie gry gracze eksplorują różnorodne poziomy, każdy z własnymi tajemnicami i wyzwaniami. Bohaterowie zdobywają nowe umiejętności i przeprowadzają ataki, korzystając z możliwości Banjo i Kazooie. Gracze muszą zbierać złote puzzle, rozwiązywać łamigłówki oraz rozmawiać z różnymi postaciami w celu odnalezienia Tooty.

Gra wyróżnia się nie tylko uroczą grafiką i przyjemną oprawą dźwiękową, ale także dowcipem i humorem. Postacie, z którymi gracze się spotykają, są pełne osobowości, a dialogi oferują niezapomniane chwile śmiechu. Banjo-Kazooie to także duża dawka kreatywnych pomysłów, takich jak przemiana w różne postacie, co dodaje rozgrywce świeżości.

Podczas przygody Banjo i Kazooie mogą korzystać z wielu przydatnych zdolności. Potrafią biegać, wspinać się, pływać, latać (dzięki skrzydłom Kazooie) i atakować nieprzyjaciół. Niektóre z tych umiejętności muszą się wyuczyć, a niektóre wymagają posiadania jakichś przedmiotów, np. dzięki czerwonym piórkom da się latać.

Sukces gry

Banjo-Kazooie stało się prawdziwym hitem w czasach świetności konsoli Nintendo 64, sprzedając się w 3,650,000 egzemplarzach (zajmując dziesiątą pozycję na liście najlepiej sprzedających się gier N64), oraz uzyskało jedne z najwyższych, w tamtym czasie, ocen recenzentów gier wideo na całym świecie.

Graj online

Zagraj online w tę uroczą i zabawną platformówkę, Banjo-Kazooie w przeglądarce, wydaną na konsolę Nintendo 64 (N64). Przemierzaj magiczny świat, pomagaj Banjo i Kazooie w ratowaniu Tooty oraz śmiać się z dowcipów w trakcie przygody.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1998
  • Gatunek: Platformówka, Przygodowa
  • Wydawca: Rare
  • Platforma: Nintendo 64 (N64)
  • Ilość graczy: 1

Film z rozgrywki Banjo-Kazooie (N64)

Postaw mi kawę na buycoffee.to