Attack of the Killer Tomatoes

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Attack of the Killer Tomatoes NES

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1992
  • Gatunek: Platformowa
  • Wydawca: THQ
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Attack of the Killer Tomatoes to gra platformowa na konsolę Nintendo Entertainment System (NES), stworzona na podstawie filmu i serialu animowanego o tym samym tytule. W grze wcielasz się w postać chłopca o imieniu Chad Finletter, który musi uratować miasto przed inwazją zabójczych pomidorów.

Fabuła

Głównym bohaterem gry Attack of the Killer Tomatoes jest Chad Finletter, młody chłopiec, który ma za zadanie powstrzymać złego naukowca Dr. Putrid T. Gangreena przed uwolnieniem Pomidora Zagłady. Podczas swojej podróży musi walczyć z legionami mutantów pomidorów, chociaż jest to zadanie, które podejmie sam, ponieważ obywatele San Zucchini są zbyt przerażeni zmutowanymi pomidorami, aby mu pomóc.

Rozgrywka

Podobnie jak w innych grach platformowych tego czasu, głównym sposobem zabijania wrogów jest skakanie na nich, w tym przypadku miażdżąc je lub rozrywając na mniejsze pomidory. W grze występuje kilka bossów do pokonania, w tym Zoltan, Beefstake, Mummato, Fang, Ketchuck i Tomacho.

Gra została uznana jako bardzo trudna, ponieważ często masz 3-6 pomidorów ścigających cię, nietoperza pomidora spadającego na ciebie (tak, w tej grze są nietoperze pomidory) oraz ciężkie momenty platformowe.

Attack of the Killer Tomatoes na NES wyróżnia się humorystycznym podejściem do tematu i stylizacją na komiks. Postacie i wrogowie są kreskówkowe ale jednocześnie wzbudzają rodzaj niepokoju i lęku, co nadaje grze charakterystyczny wygląd.

Attack of the Killer Tomatoes online

Zagraj online w grę Attack of the Killer Tomatoes wydaną w 1992 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki Attack of the Killer Tomatoes