Batman And Flash

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Batman & Flash online

Opis gry

Batman And Flash jest przeróbką gry Monster in my Pocket, w której sterujemy postaciami Batmana i Flasha na NES. Znana jest również pod nazwą Batman & Robin 2. Gra opiera się na historii z serii komiksowej i przedstawia większość potworów z serii 1. Podobnie jak w serii komiksowej, Warlock i jego banda złych bestii toczą walkę z tymi dobrymi. Gracz musi zostać Batmanem lub Flashem i poprowadzić siły dobra przez ogromny z ich punktu widzenia, ludzki świat...

Rozgrywka

Gra oferuje dynamiczną i ekscytującą rozgrywkę, w której gracze muszą pokonać różne poziomy, pokonując przeciwników i zbierając punkty. Rozgrywka jest prosta i intuicyjna, a sterowanie jest responsywne i precyzyjne.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze jest kolorowa i szczegółowa, a postacie są dobrze zaprojektowane i animowane. Dźwięk jest dynamiczny i pasuje do stylu gry, a muzyka jest chwytliwa i wpadająca w ucho.

Tryb dwóch graczy

Batman And Flash umożliwia jednoczesną wspólną grę dla dwóch graczy, dzięki czemu można razem stawić czoła wyzwaniom i eksplorować świat potworów. Współpraca między graczami może być kluczem do pokonania trudniejszych przeciwników i przejścia przez wymagające poziomy.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: ???
  • Gatunek: Platformówka 2D
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: ???
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Batman And Flash w akcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to