Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal / Crash 'n the Boys: Street Challenge

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 26 czerwca 1992 (NES)
  • Gatunek: Sportowa
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Technōs Japan Corporation
  • Platforma: Nintendo Entertainment System, Game Boy

Opis gry

Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal to komputerowa gra sportowa wyprodukowana przez Technōs Japan Corporation na konsolę Nintendo Entertainment System w 1992 roku. Była ona doceniana za humor i grywalność. Gra należy do bardzo popularnej serii Kunio Kun. W Ameryce Północnej wydana jako Crash 'n the Boys: Street Challenge.

Mechanika rozgrywki

W grze są dostępne cztery różne zespoły do wyboru, jest również jeden zespół sterowany przez komputer. Każda drużyna ma pięciu członków, każdy z nich ma inne umiejętności. Przed każdą konkurencją gracz ma możliwość zakupienia specjalnych bonusów dla swoich bohaterów. Gracz wybiera spośród drużyn: Nekketsu High School, prowadzonej przez Kunio; Hanazono High School; Reihō Academy; a także Interschool Union. W grze istnieje pięć konkurencji podzielonych na dwa typy. Są to konkurencje indywidualne: Rzut młotem i skok przez dachy budynków, a także konkurencje „jeden na jednego”: bieg przez płotki na 400 metrów, pływanie i walki .

Różnorodność dyscyplin

Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal oferuje różnorodność dyscyplin sportowych, co sprawia, że rozgrywka jest zróżnicowana i pełna wyzwań. Każda dyscyplina wymaga innej strategii i umiejętności, co dodaje głębi rozgrywce.

Tryb dla dwóch graczy

Gra umożliwia rywalizację dla dwóch graczy, co pozwala na wspólną zabawę i rywalizację na jednym ekranie. Rywalizacja z przyjacielem dodaje dodatkowej dynamiki do rozgrywki.

Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal w akcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to