Flying Hero / Blazebusters

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Flying Hero NES online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1989
  • Gatunek: Platformówka
  • Wydawca: Epic Sony Record
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Flying Hero na NES/Famicom to gra arcade stworzona przez Aicom i wydana przez Epic Sony Record w Japonii w 1989 roku. Gra polega na gaszeniu serii płonących budynków oraz ratowaniu wszystkich cywilów w środku.

Sterujemy parą strażaków, którzy wystrzeliwują trzeciego za pomocą trampoliny. Gracz może również zdobywać nagrody, łapiąc przedmioty, które wypadają z budynku, chociaż zawsze musi priorytetowo łapać spadającego strażaka - upuszczenie go będzie kosztować gracza życie.

Aicom stworzyło podobną grę dla Sega Master System w poprzednim roku pod nazwą Megumi Rescue. Chociaż istnieją różne różnice między dwiema wersjami, mają ten sam cel i gra się w nie podobnie. Flying Hero miał być wydany w Ameryce przez ASCII. Ta wersja, przemianowana na Blazebusters, została ostatecznie anulowana.

Graj online

Zapnij pasy i przygotuj się na strażacką przygodę z grą Flying Hero. Zagraj online w swojej przeglądarce na komputerze lub telefonie.

Film z rozgrywki Flying Hero (NES)