Goal! Two

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Goal! Two online

Opis gry

Goal! Two to gra piłkarska stworzona przez Tose na konsolę NES i wydana przez Jaleco w 1992 roku. Gra pozwala graczom wybierać spośród różnych drużyn z całego świata i rywalizować w międzynarodowych turniejach lub meczach ligowych.

Gra pozwala graczom wybierać spośród różnych drużyn z całego świata i rywalizować w międzynarodowych turniejach lub meczach ligowych. W grze dostępne są tryby dla jednego gracza oraz dla dwóch graczy, którzy mogą ze sobą rywalizować.

Goal! Two producent gry Tose wprowadził kilka zmian graficznych: zmieniono perspektywę widoku boiska piłkarskiego, zwiększono rozmiar sprite’ów piłkarzy i bramek, ożywiono animację międzyfazową oraz poprawiono muzykę w grze i efekty dźwiękowe. Wśród funkcjonalnych zmian w grze są wybór formacji drużyny i możliwość wyboru 11 członków drużyny z listy 151.

Gra wyróżnia się świetną jak na NES grafiką, modelami piłkarzy oraz pięknymi przerywnikami po strzeleniu bramki. Muzyka podczas meczy była bardzo wpadała w ucho.

Ciekawostki

Wydanie francuskie gry NES zawierało poparcie od francuskiego piłkarza Erica Cantony, który właśnie przeniósł się do Manchester United F.C. Francuskie opakowanie nosi nazwę i podobiznę Cantony, z przedrostkiem "Eric Cantona Football Challenge: Goal! 2".

Ciekawostką jest również fakt, że piłkarz na okładce to John Brady, amatorski piłkarz z Londynu, który mieszkał w Chicago.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1992
  • Gatunek: Sportowa (piłka nożna)
  • Ilość graczy: 1-2 (Versus oraz kooperacja)
  • Wydawca: Jaleco
  • Developer: Tose
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Gameplay z gry Wai Wai World 2 na NES

Postaw mi kawę na buycoffee.to