Gremlins 2: The New Batch

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Gremlins 2: The New Batch online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1990
  • Gatunek: Platformówka
  • Wydawca: Sunsoft
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Gremlins 2: The New Batch czyli kultowa przygoda z Gremlinami

Gremlins 2: The New Batch na NES to kultowa gra platformowa, inspirowana popularnym filmem "Gremliny 2". Śledzimy losy głównego bohatera, małego i uroczego Gizmo, który porusza się po różnych poziomach w biurowcu pełnym psotnych gremlinów.

Gra rozgrywa się w wielopoziomowym budynku, gdzie gracz będzie musiał eksplorować różne sekcje, walczyć z wrogami i unikać pułapek, aby przejść do kolejnych poziomów. Podczas przygody gracz spotka zarówno znane postacie z filmu, jak i nowe stworzenia. Celem gry jest dotarcie do Centrum Kontroli Gremlinów, aby wyeliminować wszystkie gremliny.

Eksterminuj Gremliny

W trakcie rozgrywki, Gizmo może zdobywać i kupować różne przedmioty i uzbrojenie które pomogą mu w walce z gremlinami takie jak łuk na zapałki, różdzkę, pogo stick dzięki któremu można deptać wrógów skacząc na nich. Po drodze gracz spotka nietoperze, wielkie zmutowane pomidory, pająki oraz oczywiście różne gremliny - skaczące, jeżdzące na deskorolce oraz te największe, które są bossami Musi także uważać na pułapki rozmieszcone na poziomach takie jak bieżnie zrzucające w przepaść, lawę, kable elektryczne czy wirujące cepy bojowe.

Grafika i muzyka

Gra Gremlins 2: The New Batch cechuje się niesamowicie szczegółową grafiką i zapadającą w pamięć muzyką, chyba każdy gracz zna utwór muzyczny z 1 poziomu gry. Pomiędzy poziomami wyświetlane są krótkie przerywniki filmowe wprowadzające nas w wydarzenia.

Graj online

Przeżyj nostalgiczne chwile z grą Gremlins 2: The New Batch wydaną w 1990 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) i zagraj online w tę klasyczną platformówkę. Pokonaj gremliny i uratuj biurowiec przed chaosem!

Film z rozgrywki Gremlins 2: The New Batch (NES)

Postaw mi kawę na buycoffee.to